تاریخ : چهارشنبه 17 بهمن 1397
کد 67360

با مسئولیت پذیری بیشتر و کار منسجم نگذاریم حس منفی در شهروندان ایجاد شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در جمع مدیران و کارکنان و در چهلمین فجر سرافرازی انقلاب اسلامی بر دقت بیشتر در مواجهه با شهروندان ، مسئولیت پذیری بیشتر و کار دقیق و منسجم تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران ، مهندس محمد زاده ضمن پاسداشت ارزشهای انقلاب گفت: چهل سالگی انقلاب به فرموده مقام معظم رهبری حضرت آیت الله حامنه ای مرحله رشد و بلوغ است،نسل جدید از شرایط سخت آن دوران بی خبر است، وظیفه مان این است که بکوشیم احساس مردم حس قلبی شهروندان به جریان انقلاب خدشه دار نشود.
وی با تاکید بر این مطلب که تنگناهای اقتصادی حربه دشمنان برای   سست کردن همدلی میان آحاد اجتماع است گفت: شرایط اقتصادی و فشارها مردم را خسته کرده است، در این وضعیت وظیفه کارمندان دولت و مدیران دولتی تلاش مضاعف است تا احساسات منفی وارد جریان جامعه نشود، نمی توان منکر فساد و مشکل اقتصادی شد، در تمام جوامع هم وجود دارد به نسبت کم و زیاد اما اینکه تلاشها، مجموعه اقدامات توسعه ای دیده نشود و احساس منفی به مردم القاء همان خواسته دشمنی است.
محمدزاده تاکید کرد: در استان تهران 15 درصد جمعیت کشور ساکن است استان مهمی به لحاظ بار کار و توسعه وسایل مختلف اقتصادی ، تجاری و امنیتی است لذا توجه ویژه ، دقت به حل و فصل امور و تلاش بیشتر برای کارمندان دولت در این استان نیز حیاتی مهم است.
لازم به ذکر است که در این دورهمی همکاران در دهه فجر انقلاب از 40 نفر همکار به صورت نمادین در حوزه های (( حجاب برتر بانوان ، بسیجیان نمونه، مسابقه طرح کتابخوانی، مسابقه خاطره نویسی انقلاب ، کارشناسان برتر فنی)) تقدیر شد، همچنین علاوه بر مداحی دهه دوم فاطمیه و پاسداشت ارزشهای بانوی بزرگ اسلام از تلاشهای 30 ساله 12 نفر از بازنشستگان سال 1397 نیز قدردانی به عمل آمد.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 بهمن 1397
  • ساعت 15
  • توسط راه و شهرسازی
  • تعداد بازدید 6