تاریخ : چهارشنبه 17 بهمن 1397
کد 67359

369 میلیارد ریال پروژه اداره کل راه و شهرسازی استان تهران امسال با حضور استاندار افتتاح می شود

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران , از بهره برداری 369 میلیارد پروژه در حوزه ساختمانهای عمومی و دولتی، تعریض و شش خطه کردن راههای اصلی و بهسازی و آسفالت راههای روستایی این استان در ایام ا... فجر و با حضور دکتر محسنی بندپی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران , مهندس محمد نادر محمد زاده مدیر کل, در این باره گفت: 7 پروژه به محوریت اداره کل مدیریت بحران استانداری تهران در انتهای بزرگراه بابایی به مرحله افتتاح رسیده است.
وی افزود: پروژه های تعریض و شش خطه کردن چیتگر – شهریار به طول 9 کیلومتر ، فاز اول راه اصلی گرمسار –سیمین دشت- فیروزکوه به طول 17 کیلومتر ، 11 کیلومتر راه روستایی شامل راههای روستایی فیلستان – پویینک – قلعه سین ، امامزاده داود – رندان ، خیرآباد جنوبی و ساختمانهای کتابخانه طورقوزآباد شهرری، ساختمان مجتمع فرهنگی و هنری شهر قدس و اداره ثبت احوال بهارستان از پروژه هایی است که در روزهای پایانی بهمن ماه امسال با حضور استاندار محترم افتتاح خواهد شد.
محمدزاده خاطرنشان کرد: احداث ساختمان مدیریت بحران استان تهران دارای مزیت ها ی خاص است که از جمله آنها می توان به استفاده از سیستمهای نوین ساختمانی وتاسیساتی به همراه در نظر گرفتن سالن فرماندهی مدیریت بحران استان که از ضروریات مباحث مدیریت بحران، پدافند عامل و غیرعامل بوده , اشاره کرد .
وی در اختیار داشتن یک مقر فرماندهی مجهز در سطح ملی را اساسی و مهم برشمرد و گفت : با حضور اصحاب رسانه و طی چند روز آینده شاهد بهره برداری از این پروزه های تاثیرگذار در سطح ملی و استانی خواهیم بود.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 بهمن 1397
  • ساعت 15
  • توسط راه و شهرسازی
  • تعداد بازدید 6