Aa
سه شنبه 7 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 8 بهمن 1397
کد 66551

بخشدار خاوران: اقدامات شهرداری تهران در بخش خاوران در قالب قانون نمی گنجد

ساخت و سازهای موجود در بخش خاوران طی ۲۰ سال گذشته بدون ضابطه از طریق شهرداری تهران صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی بخشداری خاوران ؛ حسن بابایی بخشدار خاوران در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما با بیان اینکه تمامی ساخت و سازهای موجود در بخش خاوران طی ۲۰ سال گذشته بدون ضابطه از طریق شهردری تهران صورت گرفته افزود : متاسفانه در سطح بخش خاوران بناهایی داریم که هیچ گونه مجوزی ندارند و صرفاً با یک فیش واریزی به حساب شهرداری تهران اقدام به احداث بنا بدون رعایت الزامات قانونی و عدم نظارت بوده است.

وی گفت : در سطح بخش خاوران کارگاههای متعددی وجود دارد که شهرداری تهران با اذن ساخت باعث ایجاد مشکلات فروانی در بخش خاوران شده است که از جمله آن مشکلات می توان به رها سازی پسماندها و فاضلاب های صنفی و صنعتی در سطح بخش خاوران اشاره کرد که دارای مواد سمی و خطرناک می باشد و همین فاضلاب ها زمین های کشاورزی را آلوده و از بین می برد و بعضاً مورد استفاده دامها قرار گرفته و موجب تلفات می گردد و هر گونه کشت محصول نیز آلودگی های متعدد به همراه دارد.

بابایی با اشاره به اینکه شهرداری تهران در حریم ادعایی خود نه نظارت و کنترل داشته و نه ضوابط را رعایت کرده است افزود : متاسفانه شهرداری تهران فقط به فکر کسب درآمد از این بخش بوده و صرفاً با اذن ساخت باعث افزایش ساخت و سازهای بدون ضابطه در سطح بخش خاوران شده اند.

بخشدار خاوران تاکید کرد : ما به طور جد پیگیر بی قانونی هایی که در حریم ادعایی شهرداری تهران در سطح بخش خاوران رخ داده است هستیم چرا که تهدیداتی در بحث امنیت مردم این بخش در عدم اجرای صحیح قوانین متوجه مردم می باشد.  • نوشته شده
  • در دوشنبه 8 بهمن 1397
  • ساعت 20
  • توسط بخشداری خاوران - استان تهران
  • تعداد بازدید 118