Aa
جمعه 13 تير 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 18 آبان 1393
کد 6572

خوانساري: کشاورزی ورامین جایگاه ویژه ای در اقتصاد منطقه دارد

فرماندار ورامین بااشاره به اينكه سیاست دولت تدبیر و امید و فرمانداری شهرستان ورامین رسیدگی به امور روستائیان است گفت: وضعيت كشاورزي در ورامين اين منطقه را به قطب مهمي در اين حوزه تبديل كرده است.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران، محسن خوانساری در جلسه بررسی امور دهیاران و روستاها که با حضور مدیر کل شهری و روستایی استانداری تهران در محل فرمانداری ورامین برگزار شده بود گفت: شهرستان ورامین استعداد  85000 هکتاری كشت اراضی را دارد  که 38000هکتار کشت می شود به دلیل کم آبی بیش از 50000هکتار زمین های شهرستان کشت نمی شود .

وی افزود: با احداث و راه اندازی تصفیه خانه شهرری عمده مشکل کم آبی کشاورزان شهرستان ورامین مرتفع خواهد شد .

وی گفت: شهرستان ورامین بیشترین تولید گندم و دام گوشتی را دارد که با این استعداد و ظرفیت باید نگاه ویژه ای به این شهرستان بشود.

فرماندار شهرستان ورامین گفت: ورامین بعنوان قطب کشاورزی جایگاه خاصی در اقتصاد منطقه و استان دارد که با احداث منطقه ویژه اقتصادی این جایگاه مهمتر و تاثیر گذارتر خواهد بود.

خوانساری گفت: یکی از سیاست های فرمانداری شهرستان ورامین سفرهای روستایی است که همه مسئولین ادارات در روستاها حاضر هستند و مشکلات روستاها مطرح شده و در جهت رفع آن مسئولین ادارات پیشنهادات خود را می دهند .

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 18 آبان 1393
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 94