Aa
چهارشنبه 18 تير 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 18 آبان 1393
کد 6564

تاكيد فرماندار اسلامشهر بر توجه به اشتغال خانواده شهدا و ايثارگران

حقيقي گفت: برخی از ادارات شهرستان واحدی را بعنوان رسیدگی به امور خانواده شهداء و ایثارگران ایجاد کرده اند و باقی ادارات نیز باید در اسرع وقت واحدی را به همین عنوان ایجاد کنند.
به گزارش پايگاه  اطلاع رساني استانداري تهران،جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری اسلامشهر با حضور امیراله حقیقی فرماندار، طاهرنژاد مدیر کل بنیاد شهید استان تهران، معاونان فرماندار و دیگر اعضای این کارگروه در فرمانداری اسلامشهر برگزار شد.

حقیقی در سخنانی در این کارگروه با بیان اینکه همه ما مدیون خانواده شهدا و ایثارگران هستیم و وظیفه داریم به این عزیزان خدمت کنیم افزود: برخی از ادارات شهرستان واحدی را بعنوان رسیدگی به امور خانواده شهداء و ایثارگران ایجاد کرده اند و باقی ادارات نیز باید در اسرع وقت واحدی را به همین عنوان ایجاد کنند.

وی با تاکید بر اینکه باید برنامه ریزی ها به گونه ای انجام شود تا درصدی از افرادی که جهت اشتغال در واحدهای مختلف معرفی می شوند، از خانواده شهدا و ایثارگران باشند، گفت: یکی از شعارهای دولت تدبیر و امید ایجاد اشتغال به ویژه برای جوانان کشورمان است.

فرماندار اسلامشهر ضمن مطلوب توصیف کردن فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان ادامه داد: طرح های قابل توجهی در حوزه واحدهای صنعتی اسلامشهر در حال پیگیری است و در صورت بهره برداری از این طرح ها فرصت های شغلی بسیاری برای جوانان جویای کار ایجاد خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به اینکه یکی از سیاست های مهم دولت تدبیر و امید در حوزه فعالیت های اقتصادی جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی جهت سرمایه گذاری در بخش تولید و صنعت است، تصریح کرد: مجموعه شهرستان اسلامشهر آماده استقبال از سرمایه گذاران جهت فعالیت در این شهرستان است و زمینه جهت همکاری ادارات و نهادهای شهرستان با سرمایه گذاران فراهم است.

مهندس حقیقی در ادامه به برگزاری همایش دو روزه صنعت و سرمایه گذاری با حضور مسئولان کشوری در آینده ای نزدیک در اسلامشهر خبر داد و گفت: امیدواریم برگزاری این همایش بزرگ  شروع مناسبی برای رشد و شکوفائی بیش از پیش شهرستان اسلامشهر باشد و سرمایه گذاران را برای حضور در اسلامشهر ترغیب کند.

همچنین در ادامه این جلسه طاهرنژاد مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران در سخنانی ضمن قدردانی از فرمانداری شهرستان اسلامشهر و مدیران ادارات این شهرستان جهت پیگیری های صورت گرفته در زمینه اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران اظهار داشت: شهرستان اسلامشهر در زمینه رسیدگی به امورات مربوط به خانواده شهدا و ایثارگران در بین سایر شهرستان های استان تهران از جایگاه مطلوب و خوبی برخوردار است.

وی همچنین بر ضرورت حل مشکلات خانواده معظم شهدا و ایثارگران تاکید کرد و گفت: در صورت اتخاذ تمهیدات مناسب در راستای بکارگیری فرزندان این عزیزان در واحدهای تولیدی و صنعتی شاهد حل مشکل بیکاری در بین این خانواده ها خواهیم بود. 

در پایان پس از بحث و تبادل نظر مواردی بعنوان مصوبات این کارگروه به تصویب رسید و جهت اجرا به دستگاه های مربوطه ارجاع شد.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 18 آبان 1393
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 105