جمعه 16 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 22 دي 1397
کد 65601

استاندار تهران: همدلی مسئولان در اجرای مترو اسلامشهر عقب ماندگی 11 ساله این پروژه را جبران کرد

محسنی بندپی گفت: امروز شرایطی فراهم شده که با همکاری و همدلی مجمع نمایندگان استان تهران، پیمانکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نهاد مهندسی توانمند در کشور، همچنین فرماندار و شهردار اسلامشهر شاهد تسریع در ساخت پروژه متروی اسلامشهر و جبران عقب‌ماندگی ۱۱ ساله این پروژه باشیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در آیین کلنگ زنی پروژه متروی اسلامشهر که با حضور برخی از اعضای مجمع نمایندگان استان تهران و سایر مسئولین کشوری و منطقه ای در محل کمربندی بزرگراه آزادگان برگزار شد ضمن اشاره به این پروژه اظهار داشت: خوشحالیم که بعد از ۱۱ سال توقف اقدامات خوبی صورت گرفته تا امروز شاهد اقدامات عملیاتی و اجرایی این پروژه باشیم.

وی افزود: امروز شرایطی فراهم شده که با همکاری و همدلی مجمع نمایندگان استان تهران، پیمانکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نهاد مهندسی توانمند در کشور، همچنین فرماندار و شهردار اسلامشهر شاهد تسریع در ساخت پروژه متروی اسلامشهر و جبران عقب‌ماندگی ۱۱ ساله این پروژه باشیم.

استاندار تهران عنوان کرد:  به برکت انقلاب اسلامی دولت‌ها در ادوار مختلف توانسته اند دستاوردهای خوبی را در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم شریف و نجیب ایران اسلامی داشته باشند.

محسنی بندپی گفت: در حوزه سلامت خوشحالیم که امروز امید به زندگی که در ابتدای انقلاب در میان ایرانیان ۵۶ سال بود پس از گذشت ۴۰ سال به ۷۶ سال رسیده و اقدام ارزنده‌ای به شمار می رود. بر این اساس شرایطی فراهم شده که میزان بهره مندی از نیروی انسانی و توان و ظرفیت برجسته مردمی در خدمت به آحاد ملت تا ۲۲ سال افزایش داشته است.

وی همچنین با اشاره به پروژه مترو اسلامشهر یادآور شد: این پروژه در دولت تدبیر و امید ردیف اعتباری خوبی را به خود اختصاص داده،تلاش خواهیم کرد تا این اعتبار را افزایش دهیم همچنین پروژه کمربندی اسلامشهر به رباط کریم و بهارستان نیز در دستور کار قرار گرفته و تمام تلاشمان را به کار خواهیم بست تا شاهد بهره برداری هرچه سریعتر آن باشیم.

محسنی بندپی تاکید داشت: همچنین بیمارستان ۴۴۰ تختخوابی اسلامشهر نیز اکنون با پیشرفت بیش از ۴۰ درصد در دستور کار قرار دارد و امیدواریم با تکمیل این پروژه و سایر پروژه ها در راستای خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم اسلامشهر و شهرستان های جنوب غربی استان تهران قدم برداریم.
وی در پایان گفت: امیدواریم با همدلی، وحدت و همگرایی اقداماتی را ترتیب دهیم تا مردم از دستاوردهای انقلاب برکت اسلامی بهره لازم را به شکل شایسته ببرند. / خبرنگار: محمد جعفری/
 
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 22 دي 1397
  • ساعت 12
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 52