جمعه 16 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 22 دي 1397
کد 65586

جمالی نژاد: مسئولان در اطلاع رسانی پروژه های عمرانی و حمل و نقلی کمرنگ عمل کردند

معاون عمران و توسعه شهری وزارت کشور گفت: از پیروزی انقلاب در حوزه حمل و نقل اقدامات چشمگیر و بی نظیری صورت گرفته که متاسفانه مسئولان و فعالان این حوزه در معرفی و شناساندن آن به مردم کمی کمرنگ عمل کرده‌اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، مهدی جمالی نژاد،معاون وزیر کشور در آیین کلنگ‌زنی پروژه متروی اسلامشهر در محله کمربندی بزرگراه آزادگان ضمن اشاره به لزوم توسعه متوازن در همه نقاط کشور اظهارداشت: سندروم کلان شهری یکی از مشکلات مهاجر پذیری شهرهای بزرگ است که به صورت آهن‌ربایی جمعیت شهرهای کوچک را جذب می کنند.

وی افزود: تهران نیز به عنوان یکی از بزرگترین کلانشهرهای دنیا از این مشکلات بی نصیب نبوده و اگر با این شیب تند مهاجرت شهروندان از شهرهای کوچک به کلانشهرها مواجه باشیم در آینده نزدیک شهرهای کوچک خالی از سکنه خواهند شد.

معاون عمران و توسعه شهری وزارت کشور افزود: بر همین اساس باید در راستای توزیع امکانات و اعتبارات به شکل هم افزا و کل نگری در مناطق پرجمعیت باشیم تا با توسعه متوازن در همه مناطق شاهد رفع این مشکل باشیم.

جمالی نژاد تاکید داشت: از پیروزی انقلاب در حوزه حمل و نقل اقدامات چشمگیر و بی نظیری صورت گرفته که متاسفانه تمامی مسئولان و فعالان این حوزه در معرفی و شناساندن آن به مردم کمی کمرنگ عمل کرده‌اند.

وی  گفت: باید با همدلی، همگرایی و هم افزایی همه جریان ها و گروه ها ی سیاسی در کشور در حوزه‌های مختلف ،خدمت‌رسانی شایسته تری به مردم انجام شود که تحقق چنین مسئله‌ای بدون شک توسعه متوازن در همه نقاط و رفع مشکلات مردم را به دنبال خواهد داشت.

جمالی نژاد در پایان نیز ضمن اشاره مجدد به روند ساخت پروژه مترو اسلامشهر تاکید داشت: مشکلات و موانعی از روند ساخت این پروژه از سوی شهردار اسلامشهر و سایر مسئولین گزارش شده که با طرح آن در شورای عالی ترافیک در جهت حل و فصل این موانع تلاش خواهیم کرد. /خبرنگار، محمد جعفری/
 
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 22 دي 1397
  • ساعت 12
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 26