جمعه 16 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 22 دي 1397
کد 65583

فرماندار پیشوا: روابط عمومی‌ها باکار هنرمندانه مردم را آگاه و امیدوار کنند

فرماندار پیشوا گفت: انعکاس خوب و هنرمندانه اخبار، اطلاعات و اقدامات دستگاه‌ها در کنار همگرایی و هم‌افزایی روابط عمومی‌ها می‌تواند ضمن آگاه‌سازی مردم، آن‌ها را نسبت به  آینده کشور و نظام دلگرم و امیدوار کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در جلسه هیئت‌رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان پیشوا بیان کرد: اعضای هیئت‌رئیسه شورای روابط عمومی‌ها که با رأی اعتماد اعضای مجمع انتخاب می‌شوند عنوان الگویی برای دیگر روابط عمومی‌ها بوده و انتظار بیشتری از آن‌ها می‌رود تا ضمن ایفای نقش خود در ادارات، در سطح شهرستان نیز اثرگذاری بیشتری در پیشبرد اهداف پیش رو داشته باشند.

وی افزود: امیدواریم با تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها اشکالات حوزه روابط عمومی در شهرستان هرروز کم و کمتر شود و با تعامل و کار گروهی نقاط ضعف مرتفع و نقاط مثبت تقویت شود.

عباسی خاطرنشان کرد: آموزش از ملزومات بدیهی حوزه روابط عمومی‌هاست که با تلاش هیئت‌رئیسه شورای روابط عمومی‌های شهرستان باید باتدبیر در امر آموزش، بنیه علمی و سطح کیفی و کمی کار روابط عمومی‌ها را تقویت کرد.

وی افزود: زحمات دولت تدبیر و امید با توجه به مشکلات عدیده‌ای که پیش روی آن بوده و هست، غیرقابل وصف است و روابط عمومی‌ها باید خدمات دولت را به بهترین نحو ممکن انتقال داده و موجب تحکیم روابط بین دولت و مردم شوند.

عباسی ادامه داد: اکنون کشور در یک جنگ تمام‌عیار به سر می‌برد و دشمنان قسم‌خورده نظام با توان مضاعف تلاش می‌کنند تا معاملات و مبادلات اقتصادی کشورمان را تحت تأثیر قرار دهند تا موجبات نارضایتی مردم را فراهم و به اهداف خود دست یابند و در این شرایط وظیفه روابط عمومی‌هاست تا بااطلاع رسانی صحیح و هنرمندانه، مردم را آگاه و دشمنان را در دستیابی به اهداف خود ناکام بگذارند.

روابط عمومی‌ها باکار هنرمندانه مردم را آگاه و امیدوار کنند

فرماندار شهرستان پیشوا خاطرنشان کرد: انعکاس خوب و هنرمندانه اخبار، اطلاعات و اقدامات دستگاه‌ها در کنار همگرایی و هم‌افزایی روابط عمومی‌ها می‌تواند ضمن آگاه‌سازی مردم، آن‌ها را نسبت به  آینده کشور و نظام دلگرم و امیدوار کند.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان پیشوا افزود: هرکدام از ادارات، قطعه‌ای از پازل مدیریتی شهرستان و در کنار هم مانند یک پیکر هستند که باید با وحدت و تعامل افق توسعه شهرستان را مدنظر قرار داده و در این مسیر با هم‌پوشانی یکدیگر، ضعف‌ها و کاستی‌ها برطرف کنند.

خبرنگاران قوت بخش کار روابط عمومی‌ها هستند

عباسی به لزوم تقویت تعامل روابط عمومی‌ها با اصحاب رسانه تأکید کرد و ادامه داد: خبرنگاران قوت بخش کار روابط عمومی‌ها هستند و موجب اثربخشی اقدامات آن‌ها می‌شوند.

وی اظهار کرد:  روابط عمومی‌ها نباید از اثربخشی رسانه‌ها غافل شوند بلکه باید تلاش کنند تا حتی اگر مدیری ضعف ارتباطی و رسانه‌ای دارد، این ضعف برطرف و ارتباط دستگاه با خبرنگاران تقویت شود.

فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به ایام‌الله دهه فجر گفت:  ادارات در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب باید در عمل به میدان بیایند و با تدوین و تدارک برنامه‌های متفاوت، غنی و پرمحتوا، حلاوت و شیرینی چهل‌سالگی انقلاب را در کام مردم چندین برابر کنند.

هفته فرهنگی فرصتی برای تقویت فرهنگ عمومی جامعه

وی با اشاره به هفته فرهنگی شهرستان پیشوا اظهار کرد: بخشی از مسائل و معضلات کشور و به‌تبع آن شهرستان پیشوا، متأثر از فرهنگ عمومی جامعه است که باید با کار فرهنگی در جهت رفع معضلات این حوزه برآییم.

عباسی خاطرنشان کرد: هفته فرهنگی فقط مختص دستگاه‌های فرهنگی نیست و همه وظیفه داریم با بهره‌گیری از این فرصت، قابلیت‌های شهرستان را به‌خوبی معرفی و پیشوا را به‌عنوان یکی از مناطق گردشگری استان تهران بشناسانیم.

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: صاحبان تریبون‌ها باید آرامش فکری جامعه را فراهم کرده و نشاط، شادابی و امید را به جامعه تزریق کنند و ذهن مردم را از فضای سخت و سرد به یک فضای شاد و مفرح و همراه با آرامش هدایت کنند.

وی در پایان شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها را موتور محرکه سایر روابط عمومی‌ها دانست و از اعضای آن خواست به‌صورت ویژه در راستای اجرای مطلوب برنامه‌های دهه مبارک فجر و هفته فرهنگی ورود پیدا کنند.

  • نوشته شده
  • در شنبه 22 دي 1397
  • ساعت 11
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 17
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری پیشوا