تاریخ : شنبه 22 دي 1397
کد 65576

عباسی: عزم محکمی در مسئولان پیشوا برای رفع مشکلات مردم وجود دارد

فرماندار پیشوا گفت: امروز با توجه به عرصه خطیری که در آن قرار داریم، عزم استوار و محکمی در مسئولان این شهرستان برای رفع مشکلات مردم وجود دارد. 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در نشست صمیمی و پرسش و پاسخ مردم و مسئولان شهرستان پیشوا در مسجد الاقصی محله کهنک، بیان کرد: فلسفه وجودی همه ‌ما خدمت به مردم است و یکی از برنامه هایی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره مورد تاکید قرار گرفته ارتباط میان مردم و مسئولان است کما اینکه مسئولان نظام از میان‌مردم و با رای و اراده آنها انتخاب می شوند و فاصله‌ای میان آنها نیست.

وی افزود: این اراده در مسئولان شهرستان وجود دارد که خدمات دولت را در دسترس مردم قرار دهند و در همین راستا و به منظور آگاهی بیشتر مسئولان‌ نسبت به مسائل و مشکلات مردم، نشست های صمیمی و پرسش و پاسخ در نقاط مختلف شهرستان تدارک دیده شده که به صورت هفتگی اجرا می شود.

عباسی خاطرنشان کرد: نقش مردم پبشوا در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی و حفظ ارزش های دینی و انقلابی و وجود بارگاه مقدس امامزاده جعفربن ‌موسی ‌الکاظم(ع) وظیفه مسئولان را در این خطه انقلابی مضاعف و این اراده را در آنها ایجاد کرده که با توان بیشتری به مردم خدمت کنند.

فرماندار شهرستان پیشوا گفت:  دولت و مسئولان در سطوح مختلف نظام با همه‌سختی ها و مشقاتی که با آن مواجه ایم، تلاش می کنند تا مشکلات را رفع و زندگی را برای مردم تسهیل کنند.

وی ادامه داد: تلاش و اراده مسئولان در رفع مشکلات شهروندان این دلگرمی، باور و اعتقاد را در مردم‌ تقویت می کند که خادمان آنها بدون هیچ کوتاهی در جهت تامین نیازهای آنان می کوشند و موجب می شود تا مردم با صبر و شکیبایی بیشتری مسائل خود را پیگیری کنند.

عباسی خاطرنشان کرد:  امروز با توجه به عرصه خطیری که در آن قرار داریم، عزم استوار و محکمی در مسئولان برای رفع مشکلات مردم شهرستان وجود دارد. 

فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: دشمن یک جنگ تمام عیار علیه کشورمان راه انداخته و لازم است با تلاش دلسوزانه مسئولان و پشتیبانی و حمایت مردم از مشکلان گذر کرده و اهداف مدنظر را به سرانجام مطلوب برسانیم.
آلبوم تصاویرعباسی: عزم محکمی در مسئولان پیشوا برای رفع مشکلات مردم وجود دارد

  • نوشته شده
  • در شنبه 22 دي 1397
  • ساعت 10
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 11
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری پیشوا