تاریخ : چهارشنبه 19 دي 1397
کد 65495

معاون فرماندار تهران: تهیه مایحتاج اساسی و میوه شب عید تهران باید بصورت ویژه برنامه ریزی ، تدوین و تنظیم شود

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری تهران ضمن اشاره به جمعیت موجود در شهر تهران ، افزود: از آنجا که شهرستان تهران 65 درصد جمعیت استان تهران را دارا است برای تهیه مایحتاج و میوه شب عید، باید به صورت ویژه برنامه ریزی و ساماندهی لازم صورت پذیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران،  " احمد اسماعیلی راد"  در جلسه هماهنگی برای ساماندهی خرید، ذخیره سازی و توزیع میوه ایام پایانی سال جاری و نوروز 1398  به همکاری و تعامل دستگاه های مختلف برای تنظیم بازار شب عید تاکید کرد و افزود: با برنامه ریزی صحیح و کارشناسی می توان بازار تهران را از افزایش غیر اصولی قیمت ها حفظ کرد.

وی ادامه داد: از آنجایی که بازار پیرو عرضه و تقاضا است ، ذخیره سازی میوه شب عید مردم توسط دستگاه های مسوول باید مطابق اصول صورت پذیرد تا خرید و ذخیره سازی توسط این دستگاه ها خود عامل گرانی نشود.

اسماعیلی راد ضمن اشاره به فعالیت مطلوب میدان مرکزی میوه و تره بار تهران و اتحادیه بارفروشان در سال گذشته افزود: میدان مرکزی میوه و تره بار  به عنوان مرکز ثقل در تنظیم بازار  عملکرد بسیار خوبی داشت که می توان از تجربیات آن ها در سال جاری نیز بهره برد.

در این نشست که نمایندگانی از جهاد کشاوری، تعزیرات حکومتی، اتحادیه بار فروشان، سازمان تعاون و روستای، صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف حضور داشتند در خصوص ذخیره سازی و توزیع میوه ایام پایانی سال (پرتقال، سیب و...) بحث و گفتگو شد.

 
 
آلبوم تصاویرمعاون فرماندار تهران: تهیه مایحتاج اساسی و میوه شب عید تهران باید بصورت ویژه برنامه ریزی ، تدوین و تنظیم شود

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 دي 1397
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 16
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری تهران