تاریخ : چهارشنبه 19 دي 1397
کد 65485

موسوی : انقلاب اسلامی در انحصار هیچ گروه و قشر خاصی نیست

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان گفت : در انقلاب اسلامی همه توده های مردم در کنار هم برای پیروزی انقلاب مبارزه کردند و این حرکت مختص یک قشر خاص یا گروه سیاسی نبود .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، سید حبیب موسوی در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان بهارستان که در سالن جلسات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری برگزار شد ، با بیان اینکه انقلاب اسلامی قیامی در تداوم خط نورانی اهل بیت بود افزود : امروز تنها حکومتی که در جهان منادی اسلام ناب و مدافع مظلومان و محرومان است ، جمهوری اسلامی ایران است .

وی ادامه داد : انقلاب اسلامی مردم ایران به رهبری امام راحل توانست عظمت و قدرت دین مبین اسلام را دوباره زنده کند و نشان دهد که اسلام یک دین پویا و دارای برنامه برای همه ابعاد سیاسی و فرهنگی و اجتماعی جامعه است .

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری بهارستان با تشریح تفاوتهای انقلاب اسلامی با سایر انقلابها گفت : انقلاب ما یک انقلاب دینی و الهی بود که بر مبنای ارزشهای اسلامی و دینی و کرامت انسانی شکل گرفت و رهبری آن را یک مرجع دینی برعهده داشت . احیای اسلام ناب محمدی مهم ترین دستاورد حضرت  امام خمینی و انقلاب شکوهمند  اسلامی ملت ایران  بود .

موسوی اضافه کرد : مردمی بودن و شرکت همه اقشار جامعه در آن یکی دیگر از شاخصه ها و تفاوتهای انقلاب ایران با سایر انقلابهاست . در انقلاب اسلامی همه توده های مردم در کنار هم برای پیروزی انقلاب مبارزه کردند و این حرکت مختص یک قشر خاص یا گروه سیاسی نبود .

او خاطر نشان کرد : انقلاب اسلامی قیامی علیه استبداد داخلی و استعمار و استکبار جهانی بود و ملت ایران را از یوغ  مستکبران جهانی که هیچ شان و منزلتی برای ایرانیان قائل نبودند ، نجات داد و تلاشی برای استقلال سیاسی و اقتصادی ایران در عرصه بین المللی بود .

موسوی با بیان اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی به خوبی برای نسل جوان تبیین نشده است گفت : ایران مقتدر در عرصه های علمی ، سیاسی و نظامی و پیشرفتهایی که در تمام حوزه ها علی رغم هشت سال جنگ تحمیلی و سالها تحریم ظالمانه به دست آمده است ، حاصل و ثمره  انقلاب است .  

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان اظهار داشت : در چهلمین سال پیروزی انقلاب همه باید فارغ از گرایشهای حزبی و جناحی و سیاسی و با دوری از تخریب و تخطئه همدیگر ، با وحدت و همدلی دستاوردهای انقلاب را بازگو کنیم و بیش از همیشه برای خدمت به مردم تلاش نماییم . ملت ایران با همه سختی ها پای انقلاب و نظام ایستانده اند و نباید بخاطر  منافع شخصی و گروهی ، عملکرد نظام زیر سوال برورد و یاس و ناامیدی بر جامعه تزریق شود .

وی ادامه داد : برنامه های دهه فجر امسال درشهرستان بهارستان باید متفاوت تر از همیشه و با نگاه کابردی و خدمت به مردم و تبیین کارایی نظام اسلامی برگزار شود .

موسوی گفت : برای بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب در شهرستان بهارستان کمیته های ستاد تشکیل شده است  و انتظار داریم دهه فجر امسال به یک جشن ملی و نماد اتحاد ملت ایران تبدیل شود .


آلبوم تصاویرموسوی : انقلاب اسلامی در انحصار هیچ گروه و قشر خاصی نیست

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 دي 1397
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 12
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری بهارستان