تاریخ : سه شنبه 18 دي 1397
کد 65446

مدیرکل بنیاد شهید شهرستان های تهران:انقلاب اسلامی الگویی برای همه کشورهای جهان است

مرتضوی با اشاره به رشد و بالندگی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی الگویی برای همه کشورهای جهان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، عبدالله مرتضوی در نشست ستاد برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان تهران که به میزبانی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران، برگزار شد اظهار داشت: خانواده شهدا مطمئن باشند خون شهدا هدر نرفته و امروز نیز اثرگذار است و اگر امروز مقام معظم رهبری می‌فرمایند افول آمریکا نزدیک است، این یک شعار نیست و واقعیت را بیان می‌ کنند.
 
وی افزود: شاهد آن هستید که در 40 سالگی انقلاب دشمن آتش را زیاد کرده ولی رهبری اعلام کرده‌اند که فرماندهی دشمن به هم ریخته و حرکات ترامپ نیز نشانه‌های این بهم ریختگی است.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های تهران خاطرنشان کرد: دشمن یقین کرده کار آنها تمام است و مقام معظم رهبری نیز این را می‌دانند و هیچ شک و تردیدی ندارند و در این مدت دشمن هرچه توطئه کرده ایران قوی‌تر شده است.
 
مرتضوی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی صادر می شود و مقدمه ظهور امام عصر(عج) است گفت: دوران سختی را می‌گذرانیم و باید مراقب نفوذی‌ها باشیم و  در 40 سالگی انقلاب به بلوغی خواهیم رسید که الگویی برای سایر کشورهای جهان خواهیم شد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 18 دي 1397
  • ساعت 16
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 43