تاریخ : سه شنبه 18 دي 1397
کد 65445

حجت الاسلام محمودی:برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب در راستای تبیین دستاوردهای انقلاب و امیدبخشی جهت دهی شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب در جهت تبیین دستاوردهای انقلاب، امیدبخشی و پاسخ به شبهات جهت دهی شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران،حجت الاسلام و المسلمین محسن محمودی در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران که در اداره کل بنیاد شهید شهرستان های استان تهران برگزار شد با اشاره به اینکه شما توفیق خدمت به خانواده معظم شهدا را دارید اظهار داشت: در حوزه انقلاب و ارزش های انقلابی باید از ایثارگران استفاده کنیم چرا که بیش از هر زمان دیگر نیازمند توجه به زندگی شهدا هستیم.
 
وی بیان کرد: جوانان باید الگوهای خود را از میان این چهره ها جستجو کنند، هر چند اقداماتی انجام شده ولی باز هم نیازمند انجام اقدامات بیشتر در این زمینه هستیم.
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی افزود: به لحاظ جمعیتی شش میلیون نفر در شهرستان های استان تهران ساکن هستند و ۸۸۰۲ شهید دفاع مقدس نیز در شهرستان های تهران داریم که باید از این ظرفیت‌ها به خوبی جهت تبیین دستاوردهای انقلاب استفاده کرد.
 
محمودی همچنین با اشاره به برگزاری مناسب حماسه۹ دی عنوان کرد: علی رغم مشکلات موجود مردم در ۹دی به میدان آمدند و حرکت بزرگی رقم رقم خورد در شهرستان های تهران نیز اقدامات مناسبی در این زمینه انجام شد.
 
وی به تشکیل کارگروه های مربوط به ایام دهه فجر و چهلمین سالگرد انقلاب اشاره کرد و گفت: کارگروه ها به صورت مکتوب گزارش خود را ارائه کنند، به علاوه امسال برگزاری مراسم اهمیت زیادی دارد و چهلمین سالگرد محدود به دهه فجر نیست بلکه همه برنامه ها باید در تراز چهلمین سالگرد انقلاب انجام شود.
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران تاکید کرد: هم از جهت محتوایی و هم کار اجرایی باید اقدامات در راستای تبیین دستاوردهای انقلاب، امیدبخشی و پاسخ به شبهات جهت دهی شود همچنین در فضای مجازی فعال باشید تا در بمباران رسانه ای دشمن دستاوردهای انقلاب به خوبی تبیین شود.
 
محمودی با اشاره به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب افزود: نمایشگاه دستاوردهای انقلاب جهت تبیین دستاوردهای انقلاب برگزار می شود.
 
 
 
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 18 دي 1397
  • ساعت 16
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 50