تاریخ : سه شنبه 18 دي 1397
کد 65396

شهردار قرچک خبر داد: بهر‌ه‌برداری از 2 سرای محله قرچک در دهه فجر

شهردار قرچک گفت: 2 سرای محله بااعتباری بالغ‌بر20 میلیارد ریال در دهه فجر به بهره‌برداری خواهد رسید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، محسن خرمی‌شریف با اشاره به سرانه فرهنگی در این شهر اظهار داشت: با توجه به نیاز شهر قرچک به مراکز فرهنگی و استفاده شهروندان از سرای محله، این مهم هم‌زمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران  به نتیجه خواهد رسید و شاهد افزایش سرانه فرهنگی خواهیم بود.
وی بابیان اینکه سرای محله نقش مهمی در توسعه فضای فرهنگی جامعه دارد، افزود: وجود سرای محله و فعالیت آن در سطح شهر می‌تواند در کاهش آسیب‌های اجتماعی کمک شایانی کند.
شهردار قرچک بابیان اینکه سرای محله از مهم‌ترین بستر تقویت و ترویج مشارکت مردم در محله‌های شهری است، ادامه داد: سراهای محله مشارکت اهالی را در حوزه‌های اجتماعی،‌ آموزشی، ‌توانمندسازی،‌ سلامت و محیط‌زیست و مدیریت بحران امکان‌پذیر می‌کند.
وی بیان داشت: این 2 سرای محله بااعتباری بالغ‌بر 20 میلیارد ریال از منابع مالی شهرداری و هرکدام به مساحت 220 مترمربع در 2 طبقه به بهره‌برداری خواهد رسید.
خرمی‌شریف بابیان اینکه این پروژه هم‌اکنون 95 در صد پیشرفت فیزیکی دارد، خاطرنشان کرد: سرای محله ولیعصر(عج) و 15 خرداد در 2 طبقه با ظرفیت 24 کلاس در محل پارک‌های ولیعصر(عج) و 15 خرداد احداث‌شده و افتتاح می‌شود.
وی بیان داشت: این پروژه با حضور رئیس سازمان برنامه‌وبودجه استان تهران به زمین خورد که به‌زودی افتتاح و مورداستفاده شهروندان قرار می‌گیرد.
آلبوم تصاویرشهردار قرچک خبر داد: بهر‌ه‌برداری از 2 سرای محله قرچک در دهه فجر

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 18 دي 1397
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 191
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قرچک