تاریخ : يکشنبه 16 دي 1397
کد 65272

خانواده‌های شهدا،ایثارگران و جانبازان بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند

شهردار فرون آباد در دیدار رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پاکدشت و هیئت همراه که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر فرون آباد برگزار شد گفت: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد، کوروش میرزایی در ادامه این دیدار با تاکید بر لزوم پاسداشت مقام و جایگاه شهدا اضافه کرد: شهرداری در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و بسترسازی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گامهای اساسی در راستای این هدف برداشته که از آن جمله می توان به احداث مقبره شهدای گمنام شهر، دیدار با خانواده های شهدا، نصب تصاویر شهدا در معابر شهری، برگزاری یادواره شهدا و ... اشاره کرد.

وی با بیان این که شهدا سند افتخار ایران هستند بیان داشت: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند و دلجویی و دیدار با خانواده‌های آنان ادای دین به ارزش‌های انقلاب است.

گفتنی است در این دیدار مدنی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پاکدشت ضمن تقدیر و تشکر از همکاری شهرداری با جامعه ی ایثارگر، در مورد تسهیل و تسریع در روند امور ایثارگران بحث و تبادل نظر کردند.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 16 دي 1397
  • ساعت 09
  • توسط شهرداری فرون آباد - استان تهران
  • تعداد بازدید 215