تاریخ : يکشنبه 16 دي 1397
کد 65269

بازدید فرماندار شهرستان پاکدشت از روند تجهیز و تکمیل بوستان بانوان

مهندس هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت با همراهی مهندس کوروش میرزایی شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر فرون آباد از روند تجهیز و تکمیل بوستان بانوان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مهندس کوروش میرزایی در این بازدید نسبت به ارائه گزارش اقدامات انجام شده مجموعه مدیریت شهری در راستای بهره برداری هر چه سریعتر از این بوستان اقدام نمود.
وی با بیان اینکه با هدف بالا بردن امنیت داخلی بوستان و ایجاد حریم مناسب برای بانوان دیوارکشی بوستان بانوان در دستور کار قرار گرفت و با توجه به خاموشی بوستان و خیابان های همجوار و با هدف زیباسازی و تأمین روشنایی معابر و امنیت در تردد شهروندان نسبت به تعمیر و بازسازی برج های نوری داخل بوستان و همچنین نصب پایه چراغ های روشنایی بخشی از خیابان ولیعصر (عج) و خیابان ولایت و خیابان شهدای گمنام اقدام گردید.
وی در ادامه تاکید کرد: به منظور ارتقای سلامت جسم و روان شهروندان و با توجه به اینکه ست های ورزشی نقش بسزایی در ترغیب شهروندان به ورزش دارد در ادامه نسبت به تجهیز بوستان به وسایل ورزشی جهت ترغیب شهروندان به انجام ورزش اقدام گردید.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: در راستای زیباسازی فضای بصری و ایجاد شادابی و نشاط و روحیه ی مضاعف در شهروندان و جلب رضایت و خرسندی شهروندان عملیات نصب آبنمای بوستان در ادامه تجهیز و تکمیل بوستان صورت پذیرفت.
شهردار فرون آباد در خاتمه  از سنگفرش محوطه بوستان و همچنین فضای اطراف نیز خبر داد و گفت: همچنین آماده سازی فضای مناسب ورزشی به صورت محصور از دیگر اقدامات انجام شده در این بوستان می باشد.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 16 دي 1397
  • ساعت 09
  • توسط شهرداری فرون آباد - استان تهران
  • تعداد بازدید 204