تاریخ : شنبه 15 دي 1397
کد 65205

بخشدار رودهن: بدخواهان خیال پوچ و خام سرنگونی نظام را به گور می‌برند

بخشدار و رئیس ستاد دهه مبارک فجر رودهن گفت: معاندان و بدخواهان نظام در رسانه های مختلف از نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران قبل از 40 سالگی خبر داده بودند، ولی این خیال پوچ و خام را نه تنها در 40 سبخشدار و رئیس ستاد دهه مبارک فجر رودهن: بدخواهان خیال پوچ و خام سرنگونی نظام را به گور می‌برندالگی، بلکه تا قیامت به گور خواهند برد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری رودهن؛ "حمیدرضا ذوالفقاری" در جلسه هماهنگی گرامی‌داشت دهه مبارک فجر که در محل بخشداری رودهن برگزار شد، اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی به لطف خداوند متعال تا ظهور و انقلاب حضرت مهدی (عج) پا برجاست و هیچ کشوری نمی‌تواند به آن ضربه بزند.

رئیس ستاد دهه مبارک فجر رودهن گفت: معاندان و بدخواهان نظام در رسانه های مختلف از نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران قبل از 40 سالگی خبر داده بودند، ولی این خیال پوچ  و خام را نه تنها در 40 سالگی، بلکه تا قیامت به گور خواهند برد.

وی ادامه داد: دهه فجر انقلاب اسلامی به 40 سالگی خود رسید و باید برنامه‌های باشکوه و پرمحتوایی در همین راستا برگزار شود.

بخشدار رودهن با بیان اینکه تمامی ادارات بخش رودهن برنامه‌های خود در حوزه‌های مختلف را به بخشداری رودهن اعلام کنند، افزود: برگزاری نمایشگاه بزرگ دستاوردهای نظام مقدس، جشن‌ها و مراسمات مختلف، برگزاری مسابقات ورزشی، فرهنگی و علمی و... افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی و رفاهی از جمله برنامه‌های گرامی‌داشت دهه مبارک فجر در بخش رودهن خواهد بود.

ذوالفقاری از مهم‌ترین برنامه‌های دهه مبارک فجر برگزاری یادواره شهدای شهر رودهن است که طبق برنامه زمان بندی در تاریخ 10 بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط حساس سیاسی و بین المللی کشور و فشار دشمنان انقلاب، باید با برنامه‌ریزی صحیح و با کمک یکدیگر برنامه‌های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی و از همه مهم‌تر نمایشگاه دستاورد‌های انقلاب را  بهتر از سال‌های گذشته انجام دهیم.

رئیس ستاد دهه مبارک فجر بخش رودهن در پایان گفت: راهپیمایی 22 بهمن امسال قطعا یکی از باشکوه‌ترین راهپیمایی‌ها در تاریخ انقلاب اسلامی خواهد بود و مردم بخش رودهن نیز همگام و هم‌نوا با دیگر شهرهای کشور در این حماسه پرشور شرکت خواهند کرد.

  • نوشته شده
  • در شنبه 15 دي 1397
  • ساعت 10
  • توسط بخشداری رودهن - استان تهران
  • تعداد بازدید 932