Aa
چهارشنبه 18 تير 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 11 آبان 1393
کد 6517

صادقي: نبرد اسلام ناب محمدي با كفار پايان نيافته است

فرماندار قرچك گفت:‌ امروز اسلام آمریکایی برای گمراهی مردم و تضعیف دین اسلام ناب محمدی از امسال داعش و وهابیت شکل گرفته است و همه ما باید به گوش باشیم و هشیار که نبرد اسلام ناب محمدی با کفار و ستمگران پایان نیافته است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران، این عزاداری با حضور گسترده کارکنان بسیج ادارات  از میدان امام خمینی (ره) به سمت گلزار شهدای گمنام برگزار شد و ندای یکپارچه یاحسین بسیجیان عزادار، ولایی و حسینی این شهرستان در فضای این شهر طنین انداز و شرکت کنندگان در این آیین بار دیگر با آرمان های اسلامی و امام حسین (ع) پیمان بستند.

فرماندار شهرستان قرچک در این مراسم گفت: بعد از رحلت پیامبر عظیم‌الشان اسلام و گذشت سال‌ها، بسیاری از ارزش‌ها و سیره پاک پیامبر توسط ابوسفیانها ، معاویه ها و یزیدیان حذف شده بود که نیاز به احیا داشت و همین امر موجب شد که امام حسین(ع) قدم در این مسیر بگذارد و جان و مال خود و یارانش را فدا کند.

علی صادقی بیان داشت: امام حسین (ع) احیا کننده سیره پیامبر گرامی اسلام، بزرگان دین و اصحاب پاک پیامبر می‌باشد و سید الشهدا(ع) الگوی تمام‌نمای ایثار، رشادت و فداکاری است.

وی با بیان اینکه امام حسین(ع) در مقابل ظلم و ستم مستکبر زمان خود قیام کرد، گفت: هدف ابا عبدالله الحسین(ع) بازگشت به سیره فراموش شده پیامبر عظیم‌الشأن اسلام و احیای ارزش‌های فراموش شده دین مبین اسلام بود.

وی گفت: امروز وقتی اسلام ناب محمدی در مقابل اسلام دروغین آمریکایی مطرح می شود و میتوان گفت که اسلامی آمریکایی همان اسلام ابوسفیان ها، معاویه ها و یزید ها است.

وی افزود: امروز اسلام آمریکایی برای گمراهی مردم و تضعیف دین اسلام ناب محمدی از امسال داعش و وهابیت  شکل گرفته است و همه ما باید به گوش باشیم و هشیار که نبرد اسلام ناب محمدی با کفار و ستمگران پایان نیافته است.

صادقی تاکید کرد: امروز ما باید امام حسین(ع) خود را بشناسیم، حسین(ع) زمان ما همان سید علی خامنه ای است و اگر میخواهیم پیرو سید الشهداء و اهل بیت(ع) و احیا کننده اسلام ناب محمدی باشیم، باید پیرو صدیق امام خمینی(ره) که همان راه مقام معظم رهبری است را طی کنیم و در همه حال به فرامین و فرمایشات معظم له عمل کنیم.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 11 آبان 1393
  • ساعت 19
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 181