Aa
جمعه 13 تير 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 11 آبان 1393
کد 6510

حضور فرماندار در تجمع دانش آموزان پردیس

شمار زیادی از دانش آموزان دختر و پسر شهرستان پردیس با شعار رهروان خمینی(ره) پیروان حسینی (ع) با راه اندازی دسته های سینه زنی و نوحه خوانی ضمن عزاداری برای سید و سالار شهیدان عالم حضرت امام حسین (ع)، انزجار خود را از رژیم اشغالگر قدس و آمریکا اعلام کردند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران،فرماندار پردیس در جمع دانش آموزان با اشاره به تهدیداتی که جامعه اسلامی ایران را در خطر قرار داده است،گفت: دانش آموزان و جوانان کشور باید ذکاوت و درایت خود را نشان داده و تهدیدات نوین را با راهکارهای نوین پاسخ دهند.

مرتضی حیدری شبکه های اجتماعی رایج و ماهواره ها را ابزاری در دست دشمنان نظام خواند و افزود: جوانان ما با بصیرت و پیروی از مقام معظم رهبری و ولایت فقیه می توانند تمهیدات را شناسایی کرده و به فرصت تبدیل کنند.

وی در ادامه هدف از قیام امام حسین (ع) را امر به معروف و نهی از منکر و زنده نگه داشتن شعائر  اسلامی دانست و تصریح کرد: انحراف واقعیت و بزرگ کردن نبردهای آن حضرت به جای پرداختن به ماهیت و فلسفه حادثه عاشورا نیز از جمله برنامه های دشمنان برای هدف قرار دادن اعتقادات جوانان ما است و انشالله با درایت مسئولان و هوشمندی جوانان و نوجوانان، این تیر دشمن نیز به سنگ برخورد می کند.

لازم به ذکر است تجمع دانش آموزان شهرستان پردیس با عنوان جوانان عاشورایی، رهروان خمینی (ره) پیروان حسینی (ع) در میدان امام خمینی (ره) شهر پردیس با قرائت قطعنامه پایان یافت.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 11 آبان 1393
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 117