Aa
چهارشنبه 18 تير 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 11 آبان 1393
کد 6507

قاسمی فرزاد : توجه به مردم و رسيدگي به مشکلات آنان سرلوحه کار فرمانداری پاکدشت است

فرماندار پاکدشت در راستای خدمت رسانی و بررسی مشکلات مردم ، با شهروندان شهرستان پاکدشت به‌ صورت چهره به چهره دیدار کرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران ، دیدار مردمی فرماندار  در دفتر وی برگزار شد.علیرضا قاسمی‌فرزاد در راستای خدمت‌رسانی و بررسی مشکلات مردم با شهروندان شهرستان پاکدشت به‌صورت چهره به چهره دیدار و ضمن بررسی مشکلات شهروندان دستورات لازم را در راستای رفع مشکلات و خواسته‌های آنان صادر کرد .

 قاسمی فرزاد در حاشیه این دیدارها با بیان اینکه بررسی مشکلات مردم و حل آنان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، افزود: توجه به مردم و  رسيدگي به مسائل و مشکلات آنان سرلوحه کار فرمانداری پاکدشت است.

فرماندار پاکدشت با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص خدمت رسانی به مردم و حل مشکلات آنان اظهار داشت: بر‌اساس همین رویکرد ملاقات‌های مردمی به صورت چهره به چهره در دستور کار قرار گرفته است.

وي با بيان اينكه حل مشکلات مردم باید بطور جدی در دستور کار مسئولان قرار گیرد، بیان داشت: ملاقات مردمی نماد مردم سالاری دینی است که به واسطه آن  فاصله بین دولت و مردم کاهش می يابد و هدف از اين ملاقات ها تكريم ارباب رجوع مي باشد.

شایان ذکراست  جلسات ملاقات مردمی فرماندار شهرستان پاکدشت به منظور رفع مشکلات مردم و در راستای تحقق سیاستهای  دولت تدبیر وامید در جهت خدمت رسانی مطلوب و مناسب بطور ثابت ومنظم هر هفته یکشنبه ها از ساعت 8 لغایت 12 برگزار میگردد.و یا فرماندار بازدیدهایی از مناطق مختلف شهری و روستائی دارد.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 11 آبان 1393
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 98