تاریخ : چهارشنبه 5 دي 1397
کد 64648

برگزاری سومین نشست مشترک دهیاران با بخشدار فشافویه

سومین نشست فیض اله امامی بخشدار فشافویه با دهیاران بخش با دستور کار رعایت انضباط اداری و مالی در محل بخشداری برگزار شد.
امامی در این جلسه با اشاره به قوانین و مقررات بالادستی درخصوص دهیاران گفت: دهیاران باید براساس آئین نامه مالی و استخدامی دهیاری ها مواردی از قبیل، رعایت سلسه مراتب اداری در مکاتبات، صدور برگ مرخصی و یا ماموریت در صورت عدم حضور در سطح روستا، مطلع کردن  بخشدار در زمان خروج از بخش، سکونت در حوزه استحفاظی و لزوم حفظ و حراست از اموال دولتی را رعایت نمایند.
ایشان در ادامه بر عدم اجرا پروژه ها قبل از طرح و تصویب در کمیته تطبیق، تشکیل کمسیون معاملات دهیاریها قبل از اجرای پروژه و انجام معاملات تاکید کرد
و تلاش به منظور شناسایی توانمدیها و ظرفیتهای روستا از طریق  جذب سرمایه گذار جهت اجرای طرحهای بوم گردی و صنایع  دستی، و همچنین حفظ آثار و میراث فرهنگی و باستانی به همراه نصب المان معرفی توانمندیهای روستا ها را از دهیاران خواستار شد.
در پایان دهیاران بخش فشافویه ضمن گزارشی از مصوبات قبلی و ارائه نقطه نظرات، آمادگی خود را به منظور   شناسایی توانمندی روستا همچنین تعامل بیشتر با بخشداری در راستای اجرای قوانین را اعلام نمودند.
لازم به ذکر میباشد که نشست های دوره ای بخشدار با دهیاران از زمان شروع  مدیریت جناب آقای امامی؛ ماهانه و به صورت دوره ای در روستا های بخش در جهت شناسایی پتانسیل ها، معضلات و مشکلات روستاها برگزار میکردد
 
آلبوم تصاویربرگزاری سومین نشست مشترک دهیاران با بخشدار فشافویه

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 5 دي 1397
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 1131
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری