تاریخ : دوشنبه 12 آذر 1397
کد 63263

لزوم نگاه تخصصی به ورزش های همگانی در پردیس

رئیس کمیسیون فرهنگی هنری شورای اسلامی شهر پردیس با تاکید بر لزوم نگاه تخصصی به ورزش های همگانی در این شهر، بهره گیری از توان رسانه ها برای توسعه ورزش را خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، هادی سوهانی در همایش تخصصی «نقش تغذیه در ورزش» که به همت هیئت ورزش های همگانی شهر پردیس و با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس در سالن همایش های شهرداری پردیس برگزار شد، اظهار داشت: هرچند اغلب امور هیئت ورزش های همگانی به صورت میدانی اجرا می شود اما سعی و تلاش این مجموعه، به روز رسانی دانش مسئولان کمیته های مختلف این هیئت در پردیس و انجام برنامه های پیش رو به صورت کاملا تخصصی است.

وی ادامه داد: از جمله مباحث تخصصی که هیئت ورزش های همگانی شهر پردیس پیگیر آن است، موضوع تغذیه و نقش بارز و انکار ناپذیر آن در افزایش بازدهی ورزشکاران است.

این مقام مسئول اضافه کرد: هرگونه فعالیت ورزشی فاقد بهره گیری از یک برنامه غذایی مناسب، بی نتیجه و در نهایت خسته کننده خواهد بود و فرد پس از مدتی بدون دستیابی به اهداف خود، ورزش را رها می کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی هنری شورای اسلامی شهر پردیس و رئیس هیئت ورزش های همگانی این شهر افزود: همایش امروز که با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس و اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد، گام نخست در این زمینه است و بی تردید سلسله برنامه های هیئت ورزش های همگانی در این حوزه و سایر بخش های تخصصی ادامه می یابد.

سوهانی با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی در خصوص برنامه های هیئت ورزش های همگانی شهر پردیس بیان داشت: جهانی که در آن به سر می بریم، دنیای اطلاعات و اطلاع رسانی در سریعترین و دقیق ترین شکل ممکن است.

وی ادامه داد: از این رو، مجموعه هیئت ورزش های همگانی شهر پردیس نیز باید به این سمت و سو حرکت کرده و با بهره گیری از توان بالقوه اصحاب رسانه، شبکه های اجتماعی، فضای مجازی، مطبوعات، بنرهای سطح شهر و سایر طرق، بیش از پیش برنامه های پیش رو، اخبار، گزارشات و اطلاعات این هیئت را به سمع و نظر شهروندان برساند. 

این مقام مسئول، پرداختن به ورزش های همگانی را مقدم بر ورزش قهرمانی در شهر پردیس دانست و گفت: هرچند ورزش قهرمانی از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است اما نیاز امروز شهر و شهروندان پردیس بیش از ورزش قهرمانی، پرداختن به ورزش های مفرح و پرنشاط همگانی است.

رئیس کمیسیون فرهنگی هنری شورای اسلامی شهر پردیس و رئیس هیئت ورزش های همگانی این شهر تصریح کرد: هیچ ورزشی به اندازه ورزش های همگانی دربر گیرنده همه اقشار جامعه در همه سنین نیست و به واسطه این هیئت می توان به توسعه فرهنگ ورزش در خانواده ها و به تبع آن معرفی چهره های شاخص و قهرمانان ورزشی به عرصه های ملی و جهانی کمک کرد.

سوهانی در پایان از رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر پردیس، شهردار و واحدهای مختلف شهرداری پردیس، اداره ورزش و جوانان شهرستان و سایر دستگاه هایی که هیئت ورزش های همگانی را در پیشبرد امور کمک و یاری می کنند، تقدیر و تشکر کرد.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 12 آذر 1397
  • ساعت 08
  • توسط شهرداری پردیس
  • تعداد بازدید 209