تاریخ : سه شنبه 15 آبان 1397
کد 62027

دیدار فرماندار دماوند با مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران

فرماندار شهرستان دماوند با مدیر تعاون اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران دیدار کرد.
صبح امروز صفری فرماندار شهرستان دماوند و عبادزاده معاون مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان تهران و مدیران این اداره کل در دفتر فرماندار شهرستان دماوند دیدار و پیرامون موضوع تعاونی ها و مشکلات آنان بحث و تبادل نظر کردند.
فرماندار شهرستان دماوند در این دیدار ضمن اعلام حمایت مسئولین شهرستان از تشکیل و توسعه تعاونی ها در سطج شهرستان دماوند اظهار داشت: نگاه شهرستان نسبت به تعاونی ها، نگاه توسعه ای است و برای این منظور آمادگی وجود دارد همه زمینه های لازم برای فعالیت هرچه بیشتر آنان فراهم گردد.
وی تقویت تعاونی ها را باعث رونق فضای اقتصادی در جامعه دانست و بیان داشت: تقویت تعاونی ها،باعث تقویت بنیه اقتصادی شهری و روستایی می شود و می تواند تأثیر زیادی بر روند اشتغال زایی و توسعه فضای کسب و کار در جامعه گردد.
صفری از مسئولان تعاون استان خواست تا بیش از پیش به معرفی ظرفیتهای تعاونی ها و شناسایی زمینه هرچه بیشتر فعالیت آنان در شهرستان به مردم اقدام نمایند.
گفتنی است در شهرستان دماوند 397 تعاونی فعال وجود دارد که تعداد 59119 عضو با سرمایه اولیه ای بالغ بر 16میلیارد تومان فعالیت می نمایند که تا کنون توانسته اند بیش از 20هزار شغل در منطقه ایجاد نمایند.
آلبوم تصاویردیدار فرماندار دماوند با مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 15 آبان 1397
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 71
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری دماوند