تاریخ : سه شنبه 15 آبان 1397
کد 62021

بخشدار بوستان در مانور پدافند غیرعامل: جامعه سالم با رعایت اصول پدافند غیرعامل در برابر تهدیدات نوین مقاوم می شود

بخشدار بوستان گفت: با توجه به گستردگی تهدیدات دشمنان بویژه در حوزه سایبری، جامعه سالم باید نسبت به رعایت اصول پدافند غیرعامل اهتمام داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی بخشداری بوستان، سید محسن موسوی بخشدار بوستان در مانور پدافند غیرعامل که در مدرسه مبین اندیشه نسیم شهر برگزار شد، اظهارداشت: جامعه ایمن و سالم جامعه ای ست که با رعایت اصول پدافند غیرعامل در برابر تهدیدات نوین مقاوم و با رعایت این اصول موجب دفع، خنثی و یا کاهش تاثیر اقدامات آفندی و ممانعت از دستیابی به زیر ساختها و سرمایه های حیاتی جامعه از جمله عذا، انرژی، معادن و ... را فراهم می آورد.
موسوی ادامه داد:  پس از وقوع انقلاب صنعتي در قرن هجدهم در اروپا، پيشرفت‌هاي شگرفي در همه سطوح فناوري پديد آمد، به طوري كه دوران كنوني به ويژه دو دهه اخير را عصر انقلاب سوم فناوري می نامند این پيشرفت سريع علوم و فناوري نظامي در زمينه توليد انواع سلاح‌هاي آفندي موجب گرديده است تا بحث پدافند به ويژه دفاع غير عامل و دستیابی به سلاح های پیشرفته آفندی و کنترل از راه دور جایگزین سلاح های سنتی شود.
بخشدار بوستان با اشاره به شرایط کنونی کشور و هجمه های سنگین استکبار جهانی بمنظور نابودی ایران در حال توسعه و مستقل گفت: از آحاد جامعه بویژه دانش آموزان و دانشجویان و جامعه علمی و صنعتی کشور انتظار میرود به این دستاورد مهم مجهز شوند.
موسوی با بیان اینکه امروز وحدت و همدلی و ایجاد انسجام و آرامش در جامعه اولین گام  برای پدافند غیرعامل و مقابله با دشمنان ست اظهار داشت : مردم ما همواره در سخت ترین شرایط ازجمله جنگ تحمیلی از نظام دفاع کردند و نمونه آن را در راهپیمایی یوم ا... 13 آبان که خود یک پدافند غیر عامل بود به منصحه ظهور گذاشتند.
 
آلبوم تصاویربخشدار بوستان در مانور پدافند غیرعامل: جامعه سالم با رعایت اصول پدافند غیرعامل در برابر تهدیدات نوین مقاوم می شود

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 15 آبان 1397
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی بخشداری بوستان
  • تعداد بازدید 26
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری بهارستان