تاریخ : دوشنبه 14 آبان 1397
کد 62002

حضور استاندار تهران در آيين رونمايي طرح توانمندسازي رواني اجتماعي دانش آموزان

استاندار تهران در مراسم رونمايي طرح توانمندسازي رواني اجتماعي دانش آموزان،والدين و كاركنان در كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان حضور يافت.
به گزارش خبرنگار  پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران، آيين رونمايي طرح توانمندسازي رواني اجتماعي دانش آموزان،والدين و كاركنان و نسخه ارتقاء يافته سامانه جامع مراقبت هاي رواني اجتماعي دانش آموزان(نماد) عصر امروز ١٤ آبان ماه با حضور بطحايي وزير آموزش و پرورش، مولاوردي دستيار ويژه رئيس جمهور در امور حقوق شهروندي،مقيمي استاندار تهران و جمعي از مسئولان و مديران قوه قضائيه و برخي نمايندگان مجلس و اعضاي كميسيونهاي آموزش،حقوقي و بهداشت و درمان در محل مركز همايش هاي فرهنگي و هنري كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان برگزار شد.

در اين مراسم مديران و مسئولان حوزه آموزش وپرورش در خصوص سازو كارهاي اجراي طرح توانمندسازي رواني اجتماعي دانش آموزان،والدين و كاركنان با هدف ارتقاء سطح سلامت روان در مدارس ميان دانش آموزان سخنراني كردند.

براساس گزارش ارائه شده، در اين طرح قرار است ارتقاء سلامت روان دانش آموزان و والدين و معلمان با راهكارهاي علمي، فرهنگي، ورزشي و روانشناسي با هدف پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي و مصون سازي در دستوركار آموزش و پرورش قرار بگيرد.

اين طرح مي كوشد ،آموزش منش هاي روانشناختي با ٢٤ مهارت، دوره آموزش ضمن خدمت با عنوان خودمراقبتي عاطفي و روانشناختي و خودزيستي مشترك را محقق سازد.

اجراي طرح خارج از سياست زدگي،پايش طرح در مراحل مختلف اجرا،مداخلات مؤثر در كنترل آسيب ها از جمله موارد مورد اشاره از سوي مسئولان در اين مراسم مطرح شد.

Namad.medu.ir 
درگاه ورود گروه هاي مختلف هدف طرح است.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 14 آبان 1397
  • ساعت 17
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 58