تاریخ : يکشنبه 13 آبان 1397
کد 61971

رفع مشکلات هفت شرکت تولیدی و صنعتی با دستور استاندار تهران

استاندار تهران در جلسه رفع موانع سرمایه گذاری به مشکلات هفت شرکت در بخش های تولیدی،صنعتی،گردشگری،صنایع غذایی رسیدگی و دستورات لازم را برای رفع مشکلات آنها صادر کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، جلسه کارگروه رفع موانع سرمایه گذاری امروز 13 آبان ماه به ریاست استاندار تهران و با حضور معاون امور اقتصادی استانداری،مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری و جمعی از مدیران استانی عضو کارگروه برگزار شد.
 
در این جلسه مشکلات هفت شرکت  فعال در بخش های گردشگری،کشت و صنعت،تولیدی،صنایع غذایی و صنعتی در شهرستان های تهران،ملارد، ری و رباط کریم مطرح شد.
 
مشکلات مطرح شده موضوعاتی در ارتباط با دستگاه های آب ،برق و گاز، جهادکشاورزی،آب منطقه ای،دامپزشکی،محیط زیست و سازمان صنعت معدن و تجارت بود.
 
پس از بررسی مشکلات مطرح شده از سوی هریک از مدیران شرکت ها با دستور استاندار تصمیماتی برای رفع موانع سرمایه گذاری و درخواست های ارائه شده اتخاذ شد.
 
استاندار تهران با اشاره به ساخت یکی از پروژه های گردشگری (هتل) در شمال تهران گفت: این هتل قرار است در 46 طبقه ساخته شود که 15 طبقه آن در داخل زمین ساخته شده و اکنون طبقات فوقانی است.
 
وی افزود: در بازدید از این پروژه مشخص شد نکات فنی به خوبی در آن رعایت شده است و نمونه مطلوبی در گروه پروژه های گردشگری استان تهران است که می تواند برای دانشجویان رشته های فنی نمونه آموزشی باشد.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 13 آبان 1397
  • ساعت 18
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 56