تاریخ : يکشنبه 13 آبان 1397
کد 61970

رفع مشکل دفع پسماند شهرک صنعتی چرمشهر کلید خورد

در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید موضوع رفع مشکل رفع پسماند شهرک صنعتی چرمشهر با اتخاذ تصمیم راه اندازی گودال یا ترانشه ای موقتی مطرح شد.
 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، عصر امروز 13 آبان ماه جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست محمدحسین مقیمی استاندار تهران و با حضور محمد امامی امین معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، احمد تواهن معاون عمرانی استانداری و جمعی از مدیران دستگاه های عضو کارگروه در محل استانداری تهران برگزار شد.
 
موضوع ساماندهی وضعیت جمع آوری و دفع پسماند شهرک صنعتی چرمشهر در دستور کار نخست این جلسه قرار گرفت.

در ابتدای جلسه گزارشی از وضعیت فعلی پسماند شهرک صنعتی چرمشهر ارائه شد که براین اساس؛ تاکنون 200 هزار مترمکعب پسماند طی سال های مختلف در این منطقه دپو شده است و اکنون نیز روزانه 100 تن پسماند به این میزان افزوده می شود.

براساس دستور استاندار برای ساماندهی وضعیت فعلی دفع پسماند چرمشهر مقرر شد؛ گودال و یا ترانشه ای موقتی به سرعت در این منطقه برای دفع پسماند شهرک راه اندازی شود و معاونت عمرانی استانداری تهران پیگیر راه اندازی آن است.
 
گفتنی است؛ در ادامه این جلسه موضوع نحوه تخصیص ارز به واحدهای تولیدی استان در دستور کار قرار گرفت همچنین گزارشی از نحوه ثبت سفارش کالاها و ایجاد ساز و کارهای جدید برای کاهش مراجعه حضوری متقاضیان که 70 درصد ثبت سفارش کالاها در تهران انجام می شود از سوی صادقی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان ارائه شد.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 13 آبان 1397
  • ساعت 18
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 46