تاریخ : يکشنبه 13 آبان 1397
کد 61919

به همت سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، همایش روز جهانی خاک برگزار می شود

مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در جلسه ستاد گرامیداشت هفته جهانی خاک از برگزاری همایش یک روزه به همین مناسبت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران ، روزهای ۱۲ تا ۱۸ آذرماه هفته جهانی خاک نامگذاری شده که به همین مناسبت جلسه ستاد گرامیداشت این هفته با حضور نمایندگان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری، سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی استان، مرکز آموزش و تحقیقات کشاورزی استان، روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی و مدیریت های مستقل سازمان جهادکشاورزی استان تهران تشکیل و برنامه های این هفته اعلام شد.
 
مدیر آب و خاک وامورفنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران طی مصاحبه اختصاصی درحاشیه این جلسه اظهار داشت: در راستای ارج نهادن و توجه به اهمیت خاک و جلوگیری از تخریب و نابودی آن، روز پنجم دسامبر به نام روزجهانی خاک نامگذاری شده است که همایشی در همین ارتباط روز 12 آذرماه سال جاری به همت مدیریت آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان تهران برگزار خواهد شد.
 
روشنی ضمن تشکر از همکاری خوب دستگاه های مرتبط با موضوع اظهار داشت: امیدوارم برگزاری این نشست که همراه با سخنرانی های علمی و آموزشی خواهد بود، بتواند با شناخت عوامل تخریب خاک و هم چنین راه های حفاظت خاک قدمی موثر در این راستا برداشته و به نوعی آگاهی همگانی را به دنبال داشته باشد.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 13 آبان 1397
  • ساعت 08
  • توسط سازمان جهاد کشاورزی استان تهران
  • تعداد بازدید 29