تاریخ : شنبه 12 آبان 1397
کد 61890

امسال 54میلیارد تومان برای اجرای پروژه های آب و خاک استان تهران اختصاص یافت

مشاور و مدیر طرح و برنامه معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: امسال علاوه بر اعتبارات تملک و دارایی استانی به میزان 540 میلیارد ریال برای راه اندازی و تکمیل پروژه های آب و خاک استان تهران اعم از طرح های سامانه های نوین آبیاری، تجهیز و نوسازی اراضی کشاورزی، احیا و مرمت قنوات و ... اختصاص یافت.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، اولین جلسه شورای فنی و اداری مدیریت آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با حضور ابوالحسنی مدیرکل شبکه های آبیاری و زهکشی وزارت جهاد کشاورزی، خانم آذروند مشاور و مدیر طرح و برنامه معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی و عزیزبیگی معاون مدیرکل شبکه های آبیاری و زهکشی وزارت جهاد کشاورزی، مدیر آب و خاک سازمان و کارشناسان این بخش در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.
مشاور و مدیر طرح و برنامه معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی در این جلسه با اعلام اینکه سهم تخصیص یافته به پروژه های آب و خاک استان تهران بیش از میانگین کشوری اعلام کرد و گفت: جهت راه اندازی و تکمیل پروژه های آب و خاک استان تهران علاوه بر اعتبارات تملک و دارایی استانی به میزان 540 میلیارد ریال جهت طرح های سامانه های نوین آبیاری، تجهیز و نوسازی اراضی کشاورزی، احیا و مرمت قنوات و ... تخصیص داده شده  است.
روشنی، مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان تهران ضمن تشریح فعالیت ها و برنامه های آب و خاک از کلیه همکاران خواست که با پیگیری تکمیل اطلاعات پروژه های خاتمه یافته و ثبت آن ها در سامانه کشوری جایگاه واقعی مدیریت آب و خاک استان تهران را در اجرای سامانه های نوین آبیاری دیده شود.
در این جلسه ضمن بررسی روند اجرای سیستم های آبیاری تحت فشار، بر رفع هرچه سریع تر نواقص پرونده ها و پروژه های در حال اجرا تاکید شد .
هم چنین موارد اعتبارات و تخصیص انجام شده در حوزه آب و خاک استان تهران و مسائل و مشکلات موجود نیز مورد بحث و بررسی کارشناسان قرار گرفت.
 
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 12 آبان 1397
  • ساعت 16
  • توسط سازمان جهاد کشاورزی استان تهران
  • تعداد بازدید 56