تاریخ : شنبه 12 آبان 1397
کد 61872

جلسه هماهنگی گرامیداشت یوم الله 13 آبان در بخشداری بوستان برگزار شد

جلسه هماهنگی گرامیداشت یوم الله 13 آبان به ریاست بخشدار بوستان و با حضور اعضای این ستاد در سالن اجتماعات بخشداری برگزار شد
به گزارش روابط عمومی بخشداری بوستان، سید محسن موسوی بخشدار بوستان ضمن خیرمقدم و تقدیر و تشکر از حضور اعضاء و عرض تسلیت اربعین حسینی به اهیمت یوم ا... 13 آبان اشاره نمود و گفت:  سيزده آبان يادآور سه رويداد بزرگ در تاريخ اين كشور است که درشکل گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا از ایران نقش به سزایی داشت.
 وی با انتقاد از عدم حضور مسئولین ادارات و اعزام نماینده برای شرکت در جلسه گفت: بجهت اهمیت 13 آبان امسال انتظار داشتیم روسای ادارات بویژه نهادهای فرهنگی با توجه به شرایط موجود کشور"شخصا" در جلسه حضور پیدا می کردند که متاسفانه اینطور نشد و به نوعی شاهد بی توجهی در این زمینه هستیم.
موسوی با اشاره به تقارن ایام سوگواری حضرت اباعبدا... الحسین (ع) و اربعین حسینی با 13 آبان گفت : نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران الهام گرفته از مکتب عاشورای حسینی ست.
بخشدار بوستان حضور پرشور مردم و مسئولین در راهپیمایی یوم ا... 13 آبان را بسیار مهم دانست و گفت:  حضور مردم درصحنه مهمترین علت تثبیت و اقتدار انقلاب اسلامی است و به همین علت دشمن برای ضربه زدن به نظام اعتماد مردم را هدف قرار داده است.
گفتنی است راهپیمائی یوم ا... 13 آبان در بخش بوستان همانند اقصی نقاط کشور با حضور گسترده مردم، دانش آموزان، فرهنگیان، دانشجویان، اصناف و ... رأس ساعت 9 صبح از محل میدان شهید رجایی شروع و پس از طی مسیر خیابان اصلی (امام خمینی (ره)) مراسم در محل میدان شهدای هفتم تیر ادامه می یابد .
 
آلبوم تصاویرجلسه هماهنگی گرامیداشت یوم الله 13 آبان در بخشداری بوستان برگزار شد

  • نوشته شده
  • در شنبه 12 آبان 1397
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی بخشداری بوستان
  • تعداد بازدید 899
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری بهارستان