تاریخ : شنبه 5 آبان 1397
کد 61622

تقویت ورزش روستایی در دستور کار قرار بگیرد

بخشدار رودهن گفت: تقویت ورزش روستایی در دستور کار قرار بگیرد چرا که روستاها پتانسیل ها و استعداد های درخشانی در عرصه ورزش دارند.
"حمیدرضا ذوالفقاری" در بازدید از امکانات ورزشی و افتتاح چندین پروژه ورزشی در بخش رودهن که با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد گفت: استعدادهای ورزشی درخشان و نهفته ایی در بسیاری از روستاها وجود دارد ولی با توجه به اینکه ازامکانات ورزشی کافی برخوردار نیستند  قابل شناسایی نخواهند بود.
 
بخشدار رودهن ادامه داد: سرانه ورزشی رودهن نسبت به دیگر شهرهای استان تهران بسیار خوب است ولی باید از همین امروز برای سالهای نه چندان دور که با افزایش جمعیت با مشکل کمبود فضاهای ورزشی روبرو می شویم برنامه ریزی  کنیم.
 
ذوالفقاری با توجه به بیانات مقام معظم رهبری درباره ورزش و اهمیت ورزش همراه با تحصیل و تهذیب نفس، اظهار کرد: «با ترویج ورزش در جامعه، محیطی با نشاط و پر انرژی برای پیمودن مسیر رشد و توسعه به وجود می‌آید.»
 
بخشدار رودهن با بیان اینکه ورزش و فعالیت بدنی باعث بهبود کیفیت زندگی‌ می شود گفت: ورزش روستاها باید از لحاظ کمی و کیفی تقویت گردد واداره ورزش و جوانان بخش رودهن نسبت به شناسایی استعداد های درخشان روستائیان در زمنیه ورزش اقدام نماید.
 
 ذوالفقاری و رئیس شورای ورزش بخش رودهن از وجود دو سالن نیمه کار ورزشی در شهرک سادات محله رودهن خبر داد و گفت: یکی از این سالن ها توسط شورای شهر و شهرداری بهسازی و در حال تجهیز است ولی دیگری با پیشرفت فیزیکی بسیار پایین همچنان بلاتکلیف مانده و نیازمند اعتبارات از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران است.   

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 5 آبان 1397
  • ساعت 08
  • توسط بخشداری رودهن - استان تهران
  • تعداد بازدید 1037