تاریخ : چهارشنبه 2 آبان 1397
کد 61584

طرح پاکسازی مسیر پیاده روی زائران اربعین حسینی در قبله تهران

در راستای ارائه خدمات به زائران و حفظ و صیانت از محیط زیست، طرح پاکسازی افتخاری، در مسیر پیاده روی زائران اربعین اجرا می شود.
دکتر فاطمه فکوریان با اعلام این خبر گفت: باتوجه به برپایی ایستگاه های صلواتی و پذیرایی در طول مسیر پیاده روی روز اربعین، حجم قابل توجهی از زباله و ظروف یکبار مصرف در طول مسیر پراکنده می شود، بنابراین در راستای پاکیزه سازی محیط و کاهش مضرات زیست محیطی، طرح پاکسازی افتخاری با محوریت بخشداری مرکزی و در راستای تبیین اهداف و برنامه های کمیته هماهنگی و هم افزایی تشکل های مردمی ستاد اربعین شهرستان ری اجرا می شود.
بخشدار بخش مرکزی اظهار داشت: دراین طرح با اطلاع رسانی مناسب به تمامی تشکل های مردمی، افراد داوطلب جهت شرکت در طرح پاکسازی مسیر شماره یک پیاده روی واقع در خیابان فداییان اسلام اعلام آمادگی کرده اند که در روز سه شنبه افراد داوطلب در نقاط مختلف محور فداییان اسلام جهت پاکسازی محیط مستقر می شوند.
مسئول کمیته هماهنگی و هم افزایی تشکل های مردمی فرمانداری ویژه شهرستان ری در ادامه افزود: امسال باتوجه به تعامل و رایزنی با اداره محیط زیست شهرستان ری به دنبال جایگزین کردن ظروف یکبارمصرف با پایه گیاهی به جای ظروف پلاستیکی هستیم که اجرای این طرح تاثیر بسزایی در کاهش مضرات مواد پلاستیکی و تجزیه ناپذیر دارد.
علاقه مندان جهت عضویت در طرح پاکبانان داوطلب اربعین حسینی تا پایان روز جمعه فرصت دارد تا آمادگی خود را جهت شرکت در طرح نذر حسینی به شماره ۰۹۳۵۷۹۸۰۰۵۷ اعلام کنند.
 
آلبوم تصاویر طرح پاکسازی مسیر پیاده روی زائران اربعین حسینی در قبله تهران

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 2 آبان 1397
  • ساعت 02
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 806
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری