پنجشنبه 15 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 19 مهر 1397
کد 60939

کمبود ها و کاستی های نیروی انتظامی رودهن بر طرف شود

بخشدار رودهن گفت: امنیت در هر جامعه حرف اول و آخر را میزند و از اهمیت بالایی برخوردار است و از این رو باید کمبودها و کاستی های نیروی انتظامی رودهن و کلانتری های سطح بخش شناسایی و بر طرف شوند.
"حمیدرضا ذوالفقاری" به مناسبت هفته ناجا در دیدار با فرماندهی انتظامی بخش رودهن گفت: از تمامی تلاش های نیروی انتظامی بخش رودهن درجهت برقراری نظم و امنیت در سطح منطقه سپاسگزاری میکنم.

بخشدار رودهن اظهار داشت: رشادت، جهاد و شهادت در کالبد ناجا جاری است و هر روز شاهدایثارگری نیروهای انتظامی برای صیانت و دفاع از نظام هستیم.

ذوالفقاری با بیان اینکه حضور مستمر پلیس در منطقه موجب آرامش و آسایش اهالی بخش است ادامه داد: نیروی انتظامی در برخورد با هنجارشکنان سخت و خشن برخورد کند و در مقابل مردم، نرم و مهربان باشد.

وی گفت: کمبود ها و کاستی های کلانتری های بخش رودهن باید جبران و برطرف گردد چرا که هیچ موضوعی در جامعه مهمتر از امنیت نیست.

بخشدار رودهن در پایان تصریح کرد: نیروی انتظامی رودهن همیشه و همه حال در کنار مردم و مسئولان بودند و ارتقا جایگاه انتظامی بخش رودهن با وجود چهار کلانتری رودهن، آبعلی و مهرآباد و کلانتری در دست احداث مسکن مهر وستاد فرماندهی انتظامی قطعا باید مورد توجه قرار بگیرد.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 19 مهر 1397
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی بخشداری رودهن - استان تهران
  • تعداد بازدید 533