تاریخ : چهارشنبه 18 مهر 1397
کد 60897

امضای تفاهم نامه امور بانوان استانداری تهران ومجتمع آموزشی زنان پلیس

همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی،تفاهم نامه همکاری های مشترک امور بانوان وخانواده استانداری تهران و مجتمع آموزشی پژوهشی زنان پلیس کوثر امضاء شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران،" ثریا شارقی" مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری تهران با اعلام این خبر گفت:این تفاهم نامه در راستای بهره مندی هر دو طرف، از توان علمی، آموزشی و تبادل اطلاعات در حوزه آموزش و پژوش مطالعات مربوط به زنان و آسیب های اجتماعی منعقد شده است و امیدواریم با تعامل هرچه بیشتر ، امکان استفاده از ظرفیت ها و امکانات موجود در هر دو سازمان میسر شود.

وی افزود: همکاری مشترک برای استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های علمی، تجربیات و ارتقاء دانش برنامه ریزان دستگاهها ضروری است.

مدیر کل اموربانوان و خانواده ، برنامه ریزی برای کاهش آسیب های اجتماعی بانوان را نیازمند احاطه کامل بر وضعیت موجود و شناسایی اولویت ها و ظرفیت های موجود برای کاهش این آسیب ها دانست.

فریبا شایگان، فرمانده مجتمع آموزشی زنان پلیس کوثر نیز در این خصوص ابراز امیدواری کرد با تعامل بیشتر، در راستای ارتقاء دانش ، توانمندی زنان و کاهش آسیب های اجتماعی آنان، فعالیت های مفیدی برنامه ریزی واجرا شود.

گفتنی است مشارکت برای بهره مندی از ظرفیت پژوهشی و مطالعات انجام شده در حوزه آسیب های اجتماعی زنان، از مهمترین محورهای مورد تاکید در این تفاهم نامه می باشد.
 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 18 مهر 1397
  • ساعت 01
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 108