تاریخ : چهارشنبه 18 مهر 1397
کد 60883

ایجاد اتاق مجمع مشورتی جوانان استان تهران در سازمان مدیریت استان

در نتیجه نشست اعضای مجمع مشورتی استان تهران با رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان،اتاق مجمع مشورتی جوانان استان تهران در سازمان مدیریت تشکیل و مقرر شد با سازمان مشارکت و مشاوره داشته باشند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران،اعضای مجمع مشورتی جوانان استان تهران با نعمت الله ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در ساختمان مصدق دیدار  و گفتگو داشتند.

در این جلسه یک ساعته اعضای مجمع از ترکی درخواست داشنند تا اساسنامه مجمع را به تصویب شورای برنامه ریزی استان رسانده و به دستگاه های اجرایی ابلاغ شود. همچنین درخواست داشتند که در موضوعات تحقیقاتی و مطالعاتی از ظرفیت جوانان بیشتر استفاده شود.

ترکی پس از استماع مشکلات و نقدها و درخواست های اعضا گفت: این مجمع یک نهاد مدنی است و در اصل 26 قانون اساسی به آن تاکید شده است. قطعا وقتی جامعه ای از سنتی به سوی مدرنیته در حال حرکت است تنش ها و مقاومتهایی هم در میان راه خواهد دید و نباید پا پس کشید. اگر شما جوانان جایی رفتید که برخورد خوبی با شما نشد دلزده نشوید و به کارتان برای توسعه کشور ادامه دهید.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در این جلسه به موضوع برش شهرستانی برنامه ششم  توسعه در استان تهران و تدوین پیشران های توسعه اشاره کرد و گفت: برای نخستین بار است که در کشور این مهم محقق می شود و مدیران و دستگاه های اجرایی برای هر شهرستان برنامه ویژه ای بر اساس ظرفیت ها و چلش های آن شهرستان تدوین کرده و سند توسعه می نویسند.

 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 18 مهر 1397
  • ساعت 10
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 114