تاریخ : دوشنبه 16 مهر 1397
کد 60775

بازدیدرئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان تهران ازجهاد کشاورزی استان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران همزمان با روز ملی روستا و عشایر از سازمان جهاد کشاورزی استان تهران بازدید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، معاون هماهنگی برنامه وبودجه و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی این سازمان از بخش های مختلف جهاد کشاورزی استان بازدید و درجلسه بررسی چالش ها، مسائل و مشکلات بخش کشاورزی شرکت کردند.

ترکی همزمان با روز ملی روستا و عشایر، بازدید خود از سازمان جهاد کشاورزی استان تهران را با حضور در امور عشایر استان تهران و گفت و گو با کارکنان این بخش آغاز کرد.

وی در ادامه ضمن حضور در میزخدمت سازمان جهاد کشاورزی استان تهران نحوه ارائه خدمت به ارباب رجوع را در این سازمان مورد ارزیابی قرار داد.

ترکی همچنین از سیستم نوپای مانیتورینگ شبکه توزیع اقلام اساسی بازدید کرد؛ این سیستم گامی موثر درجهت رصد نحوه تولید تا عرضه کالاهای اساسی و جلوگیری از قاچاق به شمار می رود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در بازدید از بخش فناوری اطلاعات سازمان، سیستم نرم افزاری گیشه و خوشه که در راستای الکترونیکی کردن فعالیت های بخش کشاورزی استان تهران توسط این سازمان طراحی شده را نیز مورد بازدید قرار داد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در جریان بازدید ترکی از امور اراضی این سازمان گفت: قرارداد کاداستر در راستای سند دار کردن اراضی کشاورزی در سطح ۲۵۰هزارهکتار از اراضی استان تهران که ۹۲هزار و ۵۰۰ هکتار آن در سه شهرستان قرچک- ورامین و شهریار تا ۹۰درصد اجرایی شده و رو به اتمام است.

همچنین دربازدیدازاداره امورایثارگران،  رییس سازمان جهادکشاورزی استان با یادآوری نقش آفرینی جهادکشاورزی دراداره جنگ تحمیلی واعزام بیش از۶۶ هزارنیرو به مناطق جنگی وشرکت مستقیم پشتیبانی جبهه وجنگ دربیش از۳۲عملیات وتقدیم جمع کثیری شهید وجانباز، خواستارتخصیص ردیف بودجه خاص درجهت خدمت رسانی بیشتربه این عزیزان شد.

معاونت توسعه مدیریت ومنابع ، مدیریتهای توسعه بازرگانی، امورسرمایه گذاری، برنامه و بودجه، حراست، ارزیابی عملکردو پاسخگویی به شکایات ، روابط عمومی سازمان، اداره امور حقوقی ونوسازی و تحول اداری  از جمله سایر بخش هایی بود که مورد بازدید قرار گرفت.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 16 مهر 1397
  • ساعت 13
  • توسط سازمان جهاد کشاورزی استان تهران
  • تعداد بازدید 70