تاریخ : دوشنبه 16 مهر 1397
کد 60767

مدیر کل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری تهران : نیازمند اندیشه و نگاه نو در روستاها هستیم

معصومه پرندوار مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری تهران در مراسم گرامیداشت روز ملی روستا و عشایر در جمع اعضای شورای اسلامی روستاهای این شهرستان در سخنانی ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مردم را عامل موفقیت درکارها دانست که شوراهای اسلامی روستاها از این نعمت برخوردار بوده و با بی منت ترین افراد جامعه یعنی روستائیان در مواجه و ارتباط می باشند .
وی افزود: مشکلات امروز روستاها را نباید مشکل اعتبار دانست چرا که با تخصیص اعتبارات قابل توجه در دو سال اخیر از محل بوجه ارزش افزوده هنوز هم روستائیان با مشکلات و کاستی هائی دست و پنجه نرم می کنند.

پرندوار خطاب به اعضای شوراها گفت باید از عریضه نویسی خارج شده و برای توسعه و آبادانی روستاها برنامه نویس شویم. تلاش برای ایجاد زیست بهتر ، استفاده از خردجمعی ، تخصص و تجربه و همچنین لزوم حفظ و تقویت شان و جایگاه روستائیان از دیگر مواردی بود که مدیرکل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری تهران به آنها تأکید کرده و در موفقیت عملکرد شوراها و دهیاریها موثر دانست.

وی اضافه کرد :مردم به ویژه روستائیان در طول عمر پر برکت انقلاب همیشه در میدان بوده و به وظایف خود عمل کرده اند و اینک ما مسئولان هستیم که باید با اندیشه و نگاه نو برای رفع کمبودها و خدمت رسانی بهتر به آنها تلاش کنیم . بررسی دلایل مهاجرت روستائیان در سالهای گذشته و تشریح کم و کیف اعتبارات اختصاص داده شده به روستاها از دیگر بخشهای سخنرانی مدیر کل امور روستائی و شوراهای استانداری تهران در این همایش بود .
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 16 مهر 1397
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 152
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری ملارد