تاریخ : چهارشنبه 21 شهريور 1397
کد 59771

خیابان ولیعصر(عج) قیامدشت پس از سالها انتظار بازگشایی شد

شهردار قیامدشت از بازگشایی خیابان حضرت ولیعصر(عج) در دوره جدید مدیریت شهری این شهر پس از سالها انتظار خبر داد.
حسین ترکاشوند در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به مشکلات مردم شهر قیامدشت بویژه اهالی این محله در ترددهای روزانه خود اظهار داشت: با حمایت اعضای محترم شورای اسلامی شهر قیامدشت در دوره اول فعالیت خود و اختصاص اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال،املاک واقع در این طرح عمرانی  در طی دوماه خریداری و پس از برگزاری مناقصه عمومی و تعیین پیمانکار ذیصلاح، عملیات تخریب  املاک واقع در این طرح آغاز  و انشاله طی دو ماه آینده،کار بهسازی و آسفالت این خیابان نیز با اعتباری در حدود  ۱۰ میلیارد ریال انجام و به اتمام می رسد.
شهردار قیامدشت با قدردانی از صاحبان املاک واقع در این طرح در جهت تحقق وعده های مدیریت شهری در راستای توسعه و عمران این شهر اظهار امیدواری کرد با برنامه های پیش بینی شده،مشکلات شهری قیامدشت،یکی پس ازدیگری رفع و حل گردد.
 شایان ذکر است مسدود بودن انتهای خیابان حضرت ولیعصر(عج) شهر قیامدشت، علاوه بر ایجاد زحمات فراوان به شهروندان و کسبه این شهر، باعث ایجاد ترافیک در خیابان شهید بهشتی نیز گردیده بود  که تقاضای بازگشایی این خیابان در سالیان گذشته همیشه از اولویتهای نمایندگان مردم قیام دشت در دوره های متوالی شورایاریهای گذشته بود که متاسفانه علیرغم پیگیریهای متعدد موفقیتی در این خصوص حاصل نشده بود.
گفتنی است پس از تغییر وضعیت قیامدشت به شهر و ایجاد ساختار شورای اسلامی شهر و متعاقب آن اختصاص اعتبار لازم در این خصوص،   عملیات بازگشایی خیابان ولیعصر(عج) همزمان با عید سعید غدیر خم آغاز گردید.
بازگشایی خیابان ولیعصر(عج) از چند جنبه حائز اهمیت می باشد که مهمترین آن توزیع ترافیک و کمک به روان سازی آن  و همچنین رونق کسب  و کار اصناف این شهر است
.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 شهريور 1397
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 52
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری