جمعه 16 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 20 شهريور 1397
کد 59745

افتتاح استادیوم 7 هزار نفری شهدای اسلامشهر با حضور معاون اول رئیس جمهور،وزیر ورزش و استاندار/ مافی: استادیوم ورزشی اسلامشهر حاصل پیگیری های دقیق و صبورانه استاندار تهران است

مراسم افتتاح استادیوم 7 هزار نفری شهدای شهرستان اسلامشهر عصر امروز سه شنبه 20 شهریورماه با حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، مقیمی استاندار تهران و جمعی از مدیران ورزشی استان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، استاندار تهران در ابتدای این مراسم با اشاره به اینکه شهرستان اسلامشهر با 570 هزار نفر جمعیت از شهرهای بزرگ استان تهران است گفت: پروژه های خوبی در هفته دولت در شهرستان اسلامشهر افتتاح شده است و مردم این شهرستان از دولت انتظار دارند توجه ویژه ای به پروژه مترو این شهرستان شود.


وی افزود:مجری طرح متروی اسلامشهر در حال حاضر شهرداری تهران است اما از آنجا که این شهرستان جدا از شهر تهران است از دولت می خواهیم تا مجری طرح مترو در اسلامشهر باشد.


مقیمی به مشکلات حوزه آموزش در اسلامشهر نیز اشاره کرد و گفت: در بخش های درمانی نیز بیمارستان درحال ساخت در اسلامشهر وجود دارد که برای تکمیل نیازمند توجه دولت است .


استاندار تهران در خصوص صنایع مستقر در اسلامشهر عنوان کرد: 6500 واحد صنفی و صنعتی در شهرستان اسلامشهر فعال است که بر پایه متخصصین فنی و مهندسی فعال هستند و نقش مهمی در برآوردن نیازهای استان دارند.


وی در پایان مهمترین مشکل اسلامشهر را مترو و حمل و نقل آن دانست و تصریح کرد: مشکل حمل و نقل اسلامشهر با راه اندازی مترو از مسیر خط سوم مترو تهران و از طریق واوان و فعال شدن خط قطار حومه ای مرتفع می شود.


در ادامه مراسم، گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با ارائه گزارشی از ساخت و تکمیل و بودجه استادیوم هفت هزار نفری اسلامشهر گفت: این پروژه در 10 هکتار با بودجه 20 میلیارد تومان ساخته شده است و 6 هزار و 798 صندلی در آن نصب شده است و از شیک ترین استادیوم های استان تهران است.


وی افزود: 9 نفر از ورزشکاران اعزامی به مسابقات جاکارتا از اسلامشهر بودند که 4 نفر موفق به کسب مدال شدند.


در ادامه مراسم، مافی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز با تقدیر از استاندار تهران به دلیل برگزاری جلسات شورای برنامه ریزی در شهرستان های استان تهران گفت: برگزاری جلسات شورای برنامه ریزی در سفرهای استاندار به همه شهرستان های استان در نوع خود به جا،منطقی است و افتتاح این ورزشگاه محصول پیگیری های دقیق و صبورانه و بی صدای استاندار تهران است.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 20 شهريور 1397
  • ساعت 19
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 166