پنجشنبه 15 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 20 شهريور 1397
کد 59742

بازدید استاندار تهران از بزرگترین مرکز تکثیر و پرورش ماهیان زینتی آب شیرین در خاورمیانه

استاندار تهران در سفر به اسلامشهر از مجموعه پایانه صادرات گل ایران ( پایا گل) به‌عنوان نخستین مجموعه مدرن صادرات گل در کشور بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، استاندار تهران در سفر به اسلامشهر از دو پروژه کشاورزی این شهرستان بازدید کرد.

مقیمی از مجموعه پایانه صادرات گل ایران ( پایا گل) به‌عنوان نخستین مجموعه مدرن صادرات گل در کشور با ظرفیت صادرات روزانه یک میلیون شاخه واقع در احمدآباد مستوفی بازدید کرد و در جریان مسائل و مشکلات فراروی مجموعه پایاگل این شهرستان قرار گرفت.

این پایانه صادراتی در زمینی به مساحت ۱۲۰هزارمترمربع و زیربنای ۳۶هزارمترمربع و دو سردخانه نگهداری گل با ظرفیت هزارمترمکعب و با هدف کمک به صادرات گل های مازاد مصرف داخلی احداث شده است.

بزرگترین مرکز تکثیر و پرورش ماهیان زینتی آب شیرین در خاورمیانه نیز با تولید ده میلیون قطعه ماهی آکواریومی، ۲۰ هزارقطعه گیاه آبزی و ۲۰هزار دستگاه آکواریوم در سال واقع درشهرستان اسلامشهر مورد بازدید قرار گرفت.

در سفراستاندار تهران و تنی چند از مدیران کل استان به شهرستان اسلامشهر، موانع و مشکلات تولیدکنندگان این شهرستان که با حضور صنعتگران، تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران برگزار شد، موردبررسی و رسیدگی قرار گرفت.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 20 شهريور 1397
  • ساعت 16
  • توسط سازمان جهاد کشاورزی استان تهران
  • تعداد بازدید 103