تاریخ : شنبه 10 شهريور 1397
کد 59254

بخشدار رودهن: شهیدان رجایی و باهنر الگوی دولتمردان بودند

بخشدار رودهن گفت: شهیدان رجایی و باهنر الگوی دولتمردان بودند ومدیران و مسئولان باید ویژگی های این شهدای گرانقدر را بشناسند و در زندگی به کار ببرند.
حمیدرضا ذوالفقاری گفت: ساده زیستی، ولایتمدار ی و تلاش جهادی این شهیدان همواره در یاد و خاطره این ملت خواهد ماند و همچنین سیره و رفتار این شهیدان راهنما و راهگشا برای خدمت به مردم است.
 
بخشدار رودهن با بیان اینکه استکبار جهانی همیشه در فکرتخریب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است افزود: به لطف قوه الهی و اتحاد و همدلی مردم دشمنان هیچگاه نتوانستند به این کشور اسلامی ضربه ایی بزنند.
 
وی اظهار داشت: وحدت، اخلاق مداری، مسئولیت پذیری، قانون مداری و حقوق شهروندی باید مورد توجه همه مدیران باشد و به آن توجه کنند که مهمترین عناصر کاری است.
 
ذوالفقاری ادامه داد: طی سه ماه گذشته که بنده به عنوان خادم مردم وارد بخش رودهن شدم سعی کردم خدمتی بی منت برای مردم انجام دهم ضمن اینکه در این مدت معضلات و مشکلات نیز مورد بررسی قرار گرفتند و از همه مهمتر بحث درمانی، ترافیک و حمل و نقل، فاضلاب شهری، مشکلات مسکن مهر و ... است که از مطالبات مردم می باشد.
 
وی گفت: به امید خدا و با کمک نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان کلنگ احداث مرکز درمانی تامین اجتماعی در رودهن  به دست وزیر وقت کار به زمین زده شد و امیدواریم با احداث این مرکز مجهز بسیاری از مشکلات درمانی بخش رودهن مرتفع گردد.
 
ذوالفقاری با بیان اینکه همه مدیران و پرسنل ادارات و دستگاه های خدماتی موظف به تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مردم هستند افزود: ما شان خدمتگزاری داریم نه سروری کردن به مردم.
 
بخشدار رودهن در پایان اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم در سایه وحدت، همدلی و اتحاد، خدمتی خالصانه در جهت جلب رضایت مردم و خداوند متعال انجام دهیم.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 10 شهريور 1397
  • ساعت 08
  • توسط بخشداری رودهن - استان تهران
  • تعداد بازدید 67