جمعه 16 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 4 شهريور 1397
کد 58934

18 پروژه با مبلغ 109 میلیارد ریال در بخش رودهن افتتاح خواهد شد

بخشدار رودهن گفت: به مناسبت گرامی داشت هفته دولت 18 پروژه با مبلغ 109 میلیارد ریال در بخش رودهن افتتاح خواهد شد.
نشست خبری بخشدار رودهن به مناسبت گرامی داشت هفته دولت با اصحاب رسانه در سالن جلسات شهید سجادیان بخشداری رودهن برگزار شد.
 
"حمیدرضا ذوالفقاری" ضمن گرامی داشت یاد مقام والای شهیدان رجایی و باهنر و عرض تبریک به مناسبت آغاز هفته دولت، اظهار داشت: در اولین گام حضور در بخشداری رودهن پنج اصل را دنبال کردیم و به آن به‌عنوان یک قانون نانوشته پایبند هستیم.
 
وی ادامه داد: طی برنامه‌ریزی‌هایی که انجام‌شده است در هفته دولت پروژه‌های مختلف عمرانی و غیر عمرانی را در سطح بخش افتتاح خواهیم کرد.
 
بخشدار رودهن تصریح کرد: اکثر پروژه‌ها در طول این چند ماه اخیر افتتاح‌شده و یا کلنگ آن بر زمین‌خورده است اما در هفته دولت 18 پروژه بااعتباری حدود 109 میلیارد ریال در بخش رودهن و در حوزه‌های مختلف افتتاح و یا کلنگ زنی خواهد شد.
 
 وی ادامه داد: در هفته دولت، مخزن آب و ساماندهی مسکن مهر را در دستور کارداریم و بحث راه‌اندازی تولیدات کشاورزی در قالب کارآفرینی به همراه تولید برق 5 مگابایتی، افتتاح پارکینگ ویژه و سوله‌های آماده‌به‌خدمت جمعیت هلال‌احمر در پایگاه امداد و نجات چناران برای زمان بحران در دستور کار قرارگرفته است.
 
ذوالفقاری در خصوص دیگر فعالیت‌های بخشداری رودهن در هفته دولت، بیان کرد: به مناسبت آغاز هفته دولت به همراه شوراهای اسلامی شهر و روستاها و رؤسای ادارات در نماز جمعه حضور داشتیم و طی روزهای آینده نشستی را با معتمدان بخش رودهن برگزار خواهیم کرد تا صدای دیگر را به‌غیراز شوراهای اسلامی شنوا باشیم؛ زیرا که معتمدان دلسوز بخش هستند و دوست دارند در کنار مسؤولان جهت پیشبرد رشد رودهن فعالیت کنند که از تمامی آن‌ها کمال تشکر رادارم.
 
وی اضافه کرد: روستاهایی هستند که دهیاری آن‌ها به‌طور رسمی راه‌اندازی نشده است و برای برخی از آن‌ها مجوزهای لازم گرفته‌شده است و در هفته دولت افتتاح رسمی انجام خواهد شد.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 4 شهريور 1397
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی بخشداری رودهن - استان تهران
  • تعداد بازدید 69