تاریخ : شنبه 20 مرداد 1397
کد 58356

  شهرداري تهران پيشنهاد داد: اعتبار معاينه فني خودروهاي شهرستان در تهران تا سقف يك ماه

معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران در جلسه كارگروه كاهش آلودگي هواي استان تهران گفت:پيشنهاد مي شود براي معاينه فني خودروهاي وارد شده از شهرستان به تهران، اعتبار  با سقف زماني يكماهه در نظر گرفته شود.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران،محسن پورسيدآقايي با اشاره به چالش هاي اصلي در معاينه فني و شناسايي خودروهاي متخلف گفت: نياز است با هماهنگي پليس راهور امكان دسترسي شهرداري بهVIN خودروهاي شناسايي شده فراهم شود.
 
وی  در ادامه در خصوص ابلاغيه استانداري براي جلوگيري ازتردد كاميون ها و اتوبوس هاي فاقد معاينه فني و دودزا از آبان ماه گفت: اكثر اتوبوس ها و سرويس هاي كاركنان پادگان ها و كارخانه ها دودزا وآلاينده هستند واز ابتداي آبان ماه در صورت نداشتن معاينه فني ازتردد آنها ممانعت مي شود.
 
معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران در مورد لزوم صدور معاينه فني خودروهاي تهران از مراكز معاينه فني سطح شهر تهران عنوان كرد: شرايط آلودگي هوا در تهران متفاوت از ساير شهرهاي كشور است  وبايد معاينه فني خودروهاي تهران از مراكز مستقر در تهران اخذ شود و  سختگيري ها در صدور معاينه فني تهران نبايد موجب دريافت معاينه فني از ساير شهرها شود وپيشنهاد مي شود براي معاينه فني خودروهاي شهرستان در تهران اعتبار  با سقف زماني يكماهه در نظر گرفته شود.
 
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 20 مرداد 1397
  • ساعت 12
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 66