تاریخ : شنبه 20 مرداد 1397
کد 58338

عملکرد مطلوب روابط عمومی ها مشروط به نظام انگیزشی مناسب است

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران گفت: عملکرد مطلوب روابط عمومی ها در دستگاه ها منوط و مشروط به وجود نظام انگیزشی مناسب است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، ضیاءالدین صبوری،مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران در گردهمایی مدیران کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری های منطقه یک کشور که با حضور شجاعی کیاسری،رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور و معاونین مرکز در محل استانداری تهران برگزار شد، گفت: در میان مولفه های نظام انگیزشی،تشکیلات و اختیارات سازمانی،منابع انسانی و مالی،تجهیزات به روز شده و تخصص و توانمندی نیروهای انسانی اهمیت بیشتری دارد واین مولفه ها حداقل هایی برای ساماندهی نظام ارتباطی در سطح دستگاه ها است .
 
وی با تاکید بر اینکه رصد،پایش،تولید محتوا و پاسخگویی و اطلاع رسانی به هنگام در صدر ماموریت های حیاتی روابط عمومی ها است تصریح کرد: این مولفه ها در دولت تدبیر و امید باید با دقت فراگیر، پیگیری و  زمینه های تحقق آن فراهم شود.
 
لازم به ذکر است؛این گردهمایی با حضور مدیران کل روابط عمومی استانداری های منطقه یک ؛ تهران،سمنان، البرز، قم، قزوین،گلستان، گیلان، مازندران برگزار شد.

ارتقاء توانمندی های روابط عمومی ها، راه های توسعه کمی و کیفی فعالیت ها و تعامل علمی این روابط عمومی ها با رسانه ها از جمله مسائلی است که در این گردهمایی مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است؛در پایان این گردهمایی، برای انتخاب رئیس و دبیر کمیته تخصصی روابط عمومی های منطقه یک رای گیری انجام شد و به اتفاق آراء؛  مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران به عنوان رئیس و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل مازندران به عنوان دبیر انتخاب شدند.
  • نوشته شده
  • در شنبه 20 مرداد 1397
  • ساعت 09
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 85