تاریخ : شنبه 20 مرداد 1397
کد 58315

جلسه بررسی مسائل زیربنایی و رفع مشکلات آب روستای قمصر

جلسه ای با حضور حسین توکلی بخشدار کهریزک ، علی کلهر رئیس شورای اسلامی بخش کهریزک ، علی اکبر هراتی رئیس سازمان آبفای روستایی شهرستار ری ، دهیار و اعضای شورای اسلامی قمصر پیرامون مسائل زیربنایی و رفع مشکلات آب روستای قمصر به میزبانی بخشدار محترم برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی دهیاری و شورای اسلامی قمصر ، صبح امروز جلسه ای با حضور حسین توکلی بخشدار کهریزک ، علی کلهر رئیس شورای اسلامی بخش کهریزک ، علی اکبر هراتی رئیس سازمان آبفای روستایی شهرستار ری ، دهیار و اعضای شورای اسلامی قمصر پیرامون  مسائل زیربنایی و رفع مشکلات  آب روستای قمصر به میزبانی بخشدار محترم برگزار گردید .

 این جلسه به درخواست مجموعه دهیاری و شورای اسلامی قمصر برگزار شد و در خصوص مسائل زیربنایی ذخیره آب با نصب مخازن جدید و راه اندازی شبکه فاضلابدر روستا توسط سازمان آبفای روستای شهرستان ری با همکاری مجموعه دهیاری و شورای اسلامی قمصر  و پیگیری حل مشکلات کنونی افت فشار آب بحث و تبادل نظر گردید.

اسماعیل آقاخانی در این جلسه ضمن تشریح اهداف مجموعه دهیاری و شورای اسلامی قمصر در خصوص مسائل زیربنایی آب گفت : آب یک کالای اساسی در حیات انسان است ولازم است با فرهنگ سازی از طریق رسانه ها به عنوان ابزار ارتباطی با همه اقشار جامعه، استفاده صحیح از این مایه حیاتی را در جامعه مان نهادینه کنیم. 

محمود مالمیر در ادامه جلسه اظهار داشت : ادارات نیز می توانند نقش بسزایی را در تغییر فرهنگ مصرف آب در جامعه داشته باشند و از ابزارهای ارتباطی، پایگاهها و پورتالهای خبری که در اختیار دارند و همچنین با تعامل سازنده با رسانه های مکتوب و تصویری در راستای پیشبرد این هدف قدمهای اثرگذاری را بردارند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر  و  دریافت  آخرین  اخبار دهیاری می توانند  به  سایت این  دهیاری به  آدرسhttp://www.dehyari-ghamsar.ir/ مراجعه  و  یا  با  شماره تلفن  56527626 تماس بگیرند.
کانال تلگرامی به آدرس   @dehyarighamsar همراه ما باشید.
در کانال خبری سروش به آدرس  http://sapp.ir/dehyarighamsar  همراه ما باشید
.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 20 مرداد 1397
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 53
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری