تاریخ : پنجشنبه 18 مرداد 1397
کد 58302

دیدار فرماندار شهرستان قدس با اهالی روستای هفت جوی

ملاقات مردمی علی اصغر ناصربخت فرماندار شهرستان قدس در دهیاری هفت جوی با حضور اهالی این روستا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس این دیدارباحضور علی اصغرناصربخت فرماندار، سرکارخانم رضوی بخشدار مرکزی شهرستان قدس ، قاسمی رئیس اداره بازرسی فرمانداری و اعضای شورای اسلامی روستای هفت جوی برگزار گردید.
علی اصغرناصربخت فرماندارشهرستان قدس پس از شنیدن صحبتها و مشکلات اهالی روستای هفت جوی گفت : این روستا با وجود شرکت های همجوار  ظرفیت خوبی برای خدمات رسانی بهتر به اهالی محترم هفت جوی را دارد  و تنها می بایست ابتدا با مدیریت خوب و سپس استفاده از پتانسیل های موجود و نیروی انسانی قوی و با دانش ،در این روستا راه پیشرفت را هموار کرد.
وی هدف اصلی از این ملاقات ها که بصورت ماهانه در روستاهای شهرستان قدس برگزار میشود را ارتقای خدمت رسانی دولت به مردم عنوان کرد و ادامه داد: بسیاری از مشکلات مردم به دلیل عدم دسترسی به مسئولان مربوطه حل نشده و یا مورد توجه جدی قرار نگرفته است که با این نوع ارتباط این مشکلات از نزدیک به گوش و نظر دولتمردان می رسد .

ناصربخت سیاست دولت تدبیر و امید در عمران و آبادانی روستاها و پیگیری مطالبات مردم و تلاش در راستای حل مشکلات روستاها را از اهداف عالی دولت برشمردند.
در  پایان  علی اصغرناصربخت فرماندار شهرستان قدس خطاب به مسئولین حاضر تأکید نمود اولویت بنده به عنوان فرماندار این شهرستان پیشرفت و تجلی روستاها در تمام عرصه های سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ورزشی ،اقتصادی و تولید و اشتغال است و شما مسئولین به عنوان بازوان دولت در راستای رسیدن به این هدف موظف و مکلف به بکارگیری تمام تلاش و ظرفیت خود هستید.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 18 مرداد 1397
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 21
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قدس