تاریخ : چهارشنبه 17 مرداد 1397
کد 58292

ساعت شروع کار ادارات استان تهران تا پایان مرداد از ساعت ٦.٣٠تمدید شد

مديركل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري تهران از بخشنامه استاندارتهران در خصوص ساعت شروع كار ادارات به استثناي مراكز خدمات رسان و موارد خاص تا پايان مردادماه از ساعت ٦.٣٠ خبر داد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران،ضيا ءالدين صبوري با اشاره به بخشنامه استاندار تهران به دستگاه ها، مراكز آموزش عالي، بانكها، شهرداريها و سازمانها و نهادهاي عمومي غير دولتي در خصوص تعيين ساعت آغاز و پايان ادارات از ٢٠ مردادماه لغايت ٣١مردادماه گفت:با توجه به شرايط جوي و ضرورت مصرف انرژي و همچنين درخواست مديرعامل شركت توزيع برق تهران از استاندار تهران ، اجراي طرح تغيير ساعت اداري تا پايان مردادماه تمديد شد.

وي افزود: براين اساس با تقدير از همكاري كليه دستگاه ها در اجراي اين طرح و ميزان ٤٠٠ مگاواتي صرفه جويي انجام شده در استان تهران، ساعت كار كليه دستگاه هاي مستقر در استان به استثناي مراكز خدمات رسان از ساعت٦.٣٠ تعيين شده است.

مديركل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري تهران گفت: براساس بخشنامه استاندار تهران، در اين بازه زماني ،كاهش مصرف انرژي ، تنظيم دماي سيستم هاي سرمايشي براي حداقل مصرف انرژي و خاموشي آنها از ساعت ١٣ مورد تأكيد است و دستگاه هايي كه از ژنراتور و مولد هاي انرژي خود استفاده مي نمايند از اين مورد مستثني مي شوند.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 مرداد 1397
  • ساعت 19
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 361