تاریخ : چهارشنبه 17 مرداد 1397
کد 58280

طرح زندگی بهتر و سالم در شمیرانات با هدف کاهش آسیب طلاق اجرا می شود/ استاندار تهران: فرمانداران اجرای طرح بهسازی اجتماعی محلات و کاهش طلاق را دنبال کنند

استاندار تهران گفت: فرمانداران اجرای دو طرح بهسازی محله هرندی و زندگی سالم را با نگاه بومی سازی در دستور کار قرار دهند و تا یک ماه آینده طرح خود را ارائه دهند.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، در جلسه ستاد فرهنگی و اجتماعی استانداری تهران طرح "زندگی بهتر" از سوی فرمانداری شهرستان شمیرانات با هدف کنترل و کاهش میزان طلاق در این شهرستان ارائه شد.
 
پس از ارائه طرح؛ محمدحسین مقیمی استاندار تهران با اشاره به اینکه تحقیقات و مطالعات خوبی در حوزه های اجتماعی از سوی دانشجویان انجام شده که اکنون در کتابخانه ها معطل مانده است گفت: از نظر انجام تحقیقات برای کنترل آسیب های اجتماعی کمبود نداریم و دستگاه های متولی برای اجرای این طرح ها باید وارد شوند.
 
استاندار تهران یادآور شد: مقام معظم رهبری گزارش وضعیت و کنترل پنج آسیب اجتماعی در کشور را شخصا دنبال می کنند و هر 6 ماه یکبار مسئولان در خصوص اقدامات انجام شده حضور ایشان گزارش می دهند.
وی در ادامه سخنانش، با بیان اینکه طلاق یک آسیب جدی در استان تهران است تصریح کرد: این آسیب به ویژه در خانواده های دارای فرزند اثر بیشتری دارد.
 
مقیمی به آغاز اجرای طرح کنترل طلاق در شمیرانات و طرح بهسازی محله هرندی تهران اشاره کرد و افزود: فرمانداران اجرای این دو طرح را با نگاه بومی سازی در دستور کار قرار دهند و تا یک ماه آینده طرح خود را ارائه دهند.
 
استاندار تهران در پایان سخنانش به فعالیت حوزه مشاور جوانان استانداری اشاره کرد و گفت: با نگاه به حضور و مشارکت جوانان در موضوعات استان؛ مشاور جوان استانداری تهران فعال شده است و فرمانداران نیز افراد علاقمند به موضوعات جوانان را در این بخش وارد کنند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 مرداد 1397
  • ساعت 14
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 66