Aa
دوشنبه 4 مرداد 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 10 مرداد 1397
کد 57985

لزوم هماهنگی بيشتر شركت هاي صنعت آب و برق در زمينه اعمال مدیریت بار

در دومين نشست شورای هماهنگی مدیران آب و برق استان تهران در سال جاري، بر لزوم هماهنگی در مورد اعمال مدیریت بار و همکاری ميان صنعت آب و برق و وحدت رویه پیرامون مباحث و مسائل داخلی مرتبط با حوزه منابع انسانی مانند بیمه و حقوق و دستمزد تاكيد شد.
به گزارش خبرنگار پايگاه خبري برق منطقه اي تهران(تابش)؛ در دومين نشست شورای مدیران آب و برق استان تهران كه 10 تير سال جاري به میزبانی شرکت توزيع نيروی برق استان تهران و با حضور مدیران عامل آب و برق استان برگزار شد، بر لزوم هماهنگی بيشتر شركت هاي صنعت آب و برق استان در مورد اعمال مدیریت بار و وحدت رویه پیرامون مباحث و مسائل  داخلی مرتبط با حوزه منابع انساني مانند بیمه و حقوق و دستمزد تاكيد شد.
بنابراين گزارش در اين جلسه مهندس غلامرضا خوش خلق به عنوان رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان تهران با اشاره به میزان کمبود 5 تا 6 هزار مگاواتي در شبكه و تاكيد بر10% خاموشی و اعمال مدیریت بار بر صرفه جویی در مصرف برق توسط مشترکین، گسترش فرهنگ مصرف بهینه برق با بیان ساده و شیوا برای مشترکین را به منظور افزایش درک و احساس مشترک مردم از میزان مدیریت بار شبکه براي مردم خواستار شد و افزود: بايد هماهنگی مشترک ميان شركت توزيع نيروي برق استان تهران و شرکت برق منطقه ای تهران در راستای سنجش میزان مصرف برق ادارات به منظور اثربخشی و کارایی بیشتر آن بوجود آيد.
مهندس خوش‌خلق در ادامه با اشاره به ضرورت رعایت جدول برنامه ریزی شده براي اعمال مديريت بار تا حد ممكن ؛ اضافه كرد: در این رابطه نیازمند هماهنگی و همکاری بيشتر شرکت هاي توزیع نیروی برق استان با برق    منطقه ای هستيم
مهندس خوش خلق همچنين با تاکید بر همکاری ها در حوزه آب ادامه داد: همکاران صنعت آب تمهیداتی در نظر بگیرند که چنانچه برق قطع شد ،همزمان آب مشترکین قطع نشود.
وي در ادامه با اشاره به شرایط موجود از جمله مشکلات آب، برق و مسائل اقتصادی گفت: با وجود مشكلات و دشواري هاي فراوان در اجراي شبانه روزي طرح ها و به ويژه مشكل نقدينگي در دو سال گذشته حدود 534 کیلومتر کابل كشي در تهران اجرا كرده ايم.
مديرعامل شركت برق منطقه‌اي تهران در پايان سخنانش خواستار تمهیداتی براي كاهش میزان مراجعه مردم شد و گفت: اگر با مردم راحت و ساده و شيوا صحبت کنیم ، مردم نیز با ما بیشتر مشارکت و همکاری خواهند داشت و آستانه تحمل خود را افزایش خواهند داد.
  در بخش ديگر اين جلسه مهندس حاجي رضا تيموري مديرعامل شركت توزيع برق استان تهران : با ارائه گزارشی از وضعيت شرکت توزیع نیروی برق استان تهران تا پایان سال 1396، در زمينه مواردي چون: تعیین تکلیف وضعیت انعقاد قرارداد بیمه درمان کارکنان شرکت؛ همکاری آبفای شهری در زمینه مدیریت مصرف و تحویل 20 دستگاه ژنراتور با قدرت 5 مگاوات؛ توجه به احداث نیروگاه های خورشیدی ؛ محاسبه بهای انرژی مصرفی20 درصد ادارات بر مبنای قیمت تمام شده ؛ رسیدگی به معضلات و مشکلات مرتبط با خریداری تجهیزات مورد نیاز با توجه به نوسانات ارزی در بازار و ... اشاره كرد.
در پايان اين نشست ، اعضاي حاضر از نيروگاه تازه تاسيس 20 كيلوواتي خورشيدي در محل پشت بام ساختمان شماره يك شركت توزيع برق استان تهران بازديد كردند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 10 مرداد 1397
  • ساعت 10
  • توسط شرکت برق منطقه ای تهران
  • تعداد بازدید 36