Aa
چهارشنبه 18 تير 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 8 مرداد 1397
کد 57829

برگزاری کمیته راهبری ستاد ملی با حضور شهرداران پاکدشت و نسیم شهر

با حضور شهرداران پاکدشت و نسیم شهر سازمان نوسازی شهرداری تهران جلسه کمیته راهبری ستاد ملی بازآفرینی ( مختص استان تهران) برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران , مهندس روستا عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی ملی و خانم دکتر عرفانیان موارد مهم برای طرح در جلسه ستاد ملی را عنوان نمودند .
در این جلسه مهندس شوندی شهردار نسیم شهر شکل اصلی سکونتگاههای غیررسمی در نسیم شهر را قولنامه ای بودن 80 درصد زمینهای این شهر اعلام نمود و خواستار حل و فصل این مساله در ستاد ملی بازآفرینی جهت اعطاء تسهیلات تشویقی به محلات مورد نظر در این شهر شد.
همچنین مهندس پازوکی شهردار پاکدشت ضمن پر اهمیت برشمردن برگزاری جلسات ستاد بازآفرینی گفت: 200 هکتار بافت ناکارآمد شهری در شهرستان پاکدشت وجود دارد که برای شناسایی محلات , مشاور در حال انجام کار است.
پازوکی خواستار حل مشکل سکونتگاه غیررسمی  محله زینیه و جابجایی شهروندان در اسرع وقت از این محل شد.
در این جلسه مهندس محمدزاده مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران تصریح کرد: تعدادی از شهرستانهای استان تهران مثل پاکدشت یا شهر قدس به اندازه بعضی از استانهای کشور بافت ناکارآمد میانی دارند و این مساله بر حساسیت و اهمیت مساله بازآفرینی در استان تهران افزوده است.
وی یادآور شد, گزارش خدمات سازمان نوسازی شهری تهران طی جلسه بعدی می بایست آماده گزارش شده در این حوزه هماهنگی و تعامل با اداره کل راه و شهرسازی استان تهران صورت پذیرد.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 8 مرداد 1397
  • ساعت 12
  • توسط راه و شهرسازی
  • تعداد بازدید 25